Ziņas

Novadā
11. janvāris 2022

Darbu sāk apvienotā Talsu novada Dzimtsarakstu nodaļa

No 1. janvāra novadā ir izveidota viena Dzimtsarakstu nodaļa, kas atrodas Talsos, Lielajā ielā 25 – Talsu novada Dzimtsarakstu nodaļa, savukārt Dundagā un Rojā darbojas Talsu novada Dzimtsarakstu nodaļas iedzīvotāju pieņemšanas vietas.

Roja
11. janvāris 2022

Realizēts projekts „Vai tu mīli jūru”

Šī projekta rezultātā renovēts kādreizējās Rojas (Lubezeres) jūrskolas skolotāju ēkas 2. stāvs. Kopš 1930. gada šajā ēkā saimniekojuši medicīnas darbinieki, te bijusi gan poliklīnika, gan Rojas slimnīca, tagad ēkas 1. stāvā ierīkotas ģimenes ārstu prakses.

Roja
10. janvāris 2022

Īstenots projekts „Cilvēki pie jūras”

Projekta rezultātā ir veikta pārbūve vēsturiskajā Kaltenes kluba ēkā, izveidojot ekspozīcijas – radošās darbošanās centru, kā arī labiekārtota āra teritorija pie Kaltenes kluba ēkas, kur tagad varēs ērti novietot automašīnu. Paredzēta vieta arī tūristu autobusiem, izveidota atpūtas zona un vieta svētku pasākumiem.

Novadā
5. janvāris 2022

Pašvaldības policija informē

Turpmāk ar pašvaldības policiju Talsu novadā var sazināties katru dienu, visu diennakti (00-24) pa tālruni 26132701. Informējam, ka līdzšinējie numuri, pa kuriem varēja sazināties ar Rojas un Dundagas pagasta pārvaldes pašvaldības policiju, vairs neeksistē.

Novadā
30. decembris 2021

Par turpmāko Dzimtsarakstu nodaļas darbu Talsu novadā

31.12.2021. darbu beidz Dundagas novada, Rojas novada un Mērsraga novada Dzimtsarakstu nodaļas. Turpmāk iedzīvotajus apkalpos Talsu dzimtsarakstu nodaļa ar pieņemšanas vietām Talsos, Dundagā un Rojā.

Roja
22. decembris 2021

Regulators apstiprina jaunus ūdenssaimniecības pakalpojumu SIA „Rojas DzKU”

No 1. februāra Rojas un Rudes ciemā par ūdensapgādes pakalpojumu būs jāmaksā 1,01 EUR/m3 (bez PVN), bet par kanalizācijas pakalpojumu: 1,66 EUR/m3 (bez PVN).

1 2