Ziņas

Novadā
21. jūnijs 2022

Tiks uzstādīti jauni dekoratīvie karogi

Šajā gadā vasaras sezonā pie apgaismes stabiem Talsos varēs redzēt tik dažādo pilsētas atspoguļojumu mākslinieku darbos. Jauni dekoratīvie karogi pie apgaismes stabiem sagādāti arī Dundagas, Rojas, Mērsraga un Kolkas pagastam. To vizuālajā noformējumā iekļautas atsauces uz pagastu ģerboņiem un krāsām.

Uzņēmējdarbība
9. jūnijs 2022

Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena Kaltenē

Pasākumu organizē Talsu Komersantu klubs sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību un uzņēmējdarbības atbalstītājiem Talsu novadā. Pieteikšanās līdz 16. jūnijam.

Sabiedrības līdzdalība
1. jūnijs 2022

Makulatūras vākšanas konkursā Talsu novada izglītības iestādes iegūst godalgotas vietas visās vecuma grupās

Gandrīz 300 makulatūras konkursa „Palīdzēsim kokiem” dalībnieki pagājušajā nedēļā pulcējās skaistajā Rojas brīvdabas estrādē uz noslēguma pasākumu, lai saņemtu godam nopelnītās balvas. Un kā nu ne – kopā savāktas 188,32 tonnas makulatūras un tā izglābti 2646 koki! Talsu novads konkursā uzrādījis augstus rezultātus visās vecuma grupās, pirmsskolu grupā pat aizpildot visas trīs godalgotās vietas.

Roja
17. maijs 2022

Papildina taimiņu resursus Rojas upē

Pateicoties Valsts zivju fonda atbalstam, 17. maijā Rojas upe tika papildināta ar 4200 taimiņu mazuļiem (smoltiem). Smoltu papildināšanu nodrošināja zivju audzētavas „Tome” filiāle „Pelči”.

Drošība
13. maijs 2022

Pasniegs apbalvojumus VUGD Kurzemes reģiona brigādes amatpersonām

Augsti novērtēts arī mūsu novadnieku ieguldītais darbs. Apbalvojumu pasniegšana notiks VUGD Kurzemes reģiona brigādes svinīgajā pasākumā 16. maijā plkst. 13.00 Liepājas 1. daļā, 17. maijā VUGD svinīgajā pasākumā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā Rīgā vai viesojoties pie sadarbības partneriem viņu darba vietās.

Novadā
10. maijs 2022

Jaunas prasības piekrastes zvejniekiem, kuri zvejo pašpatēriņam

Piekrastes zvejniekiem, kuri zvejo pašpatēriņam, prasība attiecībā uz piekrastes zvejas žurnālu datu reģistrēšanu, izmantojot Zemkopības ministrijas pārziņā esošo valsts informācijas sistēmu „Latvijas zivsaimniecības integrētā kontroles un informācijas sistēma” (turpmāk – LZIKIS) būs obligāta ar 2023. gada 1. janvāri.

1 2 3 no 5