Sabiedrības līdzdalība

2. martā 18.00 aicinām vienoties Ukrainas tautai veltītā atbalsta pasākumā Pilsētas laukumā Talsos. Tā būs tikšanās, kur gūt mieru spēcinošos vārdos un uzkrāt gaismu muzikālos veltījumos.

Atbalsta pasākumu Ukrainas tautai 18.00 atklās Talsu evaņģēliski luteriskās baznīcas zvans, kas atskaņos Ukrainas himnas melodiju.

Pasākumā teikt spēcinošus vārdus Ukrainas un mūsu cilvēku atbalstam aicināti Talsu novadā zināmi cilvēki. Savukārt Talsu Tautas nama amatiermākslas kolektīvi dāvās gaismu klātesošajiem ar dziesmu un deju.

Atbalsta pasākuma apmeklētāji aicināti ierasties ar Ukrainas karogiem vai citu šīs valsts nacionālo atribūtiku, kas nepauž naidu vai agresiju.

Pasākumā piedalīsies Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone, rakstniece Maija Laukmane, vokālās mūzikas studijas „Dziesmu skola” vadītāja un dziedātāja Baiba Veismane-Rezonga, Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļas Kultūras daļas vadītāja Marika Laursone, Talsu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Māris Ludviks, Talsu Tautas nama amatiermākslas kolektīvi.

Talsu novada pašvaldība atsaukusies Latvijas Pašvaldību savienības aicinājumam 2. martā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā pašvaldībās, tā paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un valsts neatkarības saglabāšanu.