Ziņas

Vīruss "Covid-19"
22. janvāris 2021

Bērna pieskatīšanai vecāki var izmantot slimības palīdzības pabalstu

Laikā, kad Covid-19 radīto ierobežojumu dēļ bērns nedrīkst apmeklēt pirmskolas izglītības iestādi vai ja mācības jaunāko klašu skolēniem notiek attālināti, tad vecākiem ir iespēja pieteikties vienreizējam slimības palīdzības pabalstam bērna pieskatīšanai.

Sociālā aizsardzība
19. janvāris 2021

Par izmaiņām Sociālā palīdzībā un atbalstā 2021. gadā

Šajā gadā valsts paredzējusi vairākas izmaiņas sociālo pakalpojumu saņemšanā. Par tām informē Talsu novada Sociālā dienesta vadītāja Dace Zeļģe.

Sociālā aizsardzība
18. janvāris 2021

Iespējams pieteikties bezmaksas mediācijas sesijām

Tieslietu ministrija piedāvā atbalstu mediācijā jeb konfliktu risināšanā, piedāvājot mediācijas sesijas bez maksas vai par nelielu līdzmaksājumu.

Vīruss "Covid-19"
11. janvāris 2021

Sociālā dienesta darbs ārkārtējās situācijas apstākļos – nozīmīgs, atbildīgs un dinamisks

Šobrīd, kad valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija un tiek piemēroti drošības pasākumi saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanu, Talsu novada Sociālais dienests turpina nodrošināt sociālos pakalpojumus un sniegt atbalstu iedzīvotājiem attālināti.

Sociālā aizsardzība
8. janvāris 2021

Ar 2021. gada 1. janvāri atbalsta pakas varēs saņemt vairāk mājsaimniecību

Paaugstināts ienākumu slieksnis gan trūcīgām, gan maznodrošinātām mājsaimniecībām, kas Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros varēs saņemt pārtikas un materiālās palīdzības atbalstu.

Vīruss "Covid-19"
23. decembris 2020

Noderīga kontaktinformācija sociālā atbalsta saņemšanai un ar Covid-19 saistītu jautājumu risināšanai

Noderīga kontaktinformācija krīzes situācijās un sociālā atbalsta saņemšanai Talsu novada pašvaldībā, kā arī citu iestāžu kontaktinformācija gadījumos, kad ir svarīgi risināt situācijas un rast atbildes uz dažādajiem jautājumiem saistībā ar Covid-19.

1 2 3 no 15