Ziņas

Sports
25. novembris 2021

Biedrībai „Florbola klubs „Talsi”” piešķir papildu finansējumu

Talsu novada domes deputāti apstiprināja biedrības iesniegumu par papildu finansējuma piešķiršanu 4375 eiro apmērā. Tas tiks izmantots, lai komanda sekmīgi aizvadītu florbola sezonu, nodrošinātu spēlētāju pienācīgu sagatavošanos Pasaules čempionātam, sarīkotu nolikumā noteiktās mājas spēles un tās pārraidītu video tiešraidē.

Gibuļi
24. novembris 2021

Noslēdzies Ģibuļu kauss spiningošanā

Kopā sacensībās piedalījās 11 komandas no Talsiem, Stendes, Rojas, Engures, Valdemārpils un Grobiņas.

Sports
22. novembris 2021

Talsu florbolisti pēc mājsēdes turpina labi iesākto florbola sezonu

Talsu Virslīgas florbola komanda „Talsu NSS/Krauzers” pēc vairāk kā mēneša ilgā pārtraukumā laukumā atgriezās ar mājas spēli pret „Ķekavu”.

Sports
27. oktobris 2021

„Talsu jūdze” sezonu noslēdz zelta rudenī

Šajā sezonā aizvadīti 15 posmi – no maija līdz oktobrim. Treniņseriāls tiek organizēts, lai iedvesmotu ik vienu Talsu novada iedzīvotāju pievērsties aktīvam dzīvesveidam, stiprinātu veselību un sportiskas tradīcijas ģimenēs, kā arī ļautu pamanīt un novērtēt mūsu dzimtās puses skaistumu un dabas bagātības.

Sports
11. oktobris 2021

​Noslēdzies Talsu novada čempionāts spiningošanā 2021

9. oktobrī, Sasmakas ezerā aizvadot vienas dienas sacensības, noslēdzās Talsu novada čempionāts spiningošanā komandām un arī individuāli. Sacensības notika divās daļās ar kopējo sacensību ilgumu astoņas stundas. Komandas un to dalībnieki sacensību laikā paši varēja izvēlēties vietu, taktiku un mērķa zivi.

Sports
6. oktobris 2021

Stendē aizvadīts Nacionālā kausa ceturtais posms motokrosā un Arvīda Skudrēvica piemiņas balvas izcīņa MX50 un PRO klasēm

Šajā posmā piedalījās 165 dalībnieki. Šoreiz sacensības Stendē nebija no vieglākajām, jo nedēļas sākumā perfekti sagatavotā Stendes mototrase divas dienas pirms sacensībām piedzīvoja pamatīgu lietu. Sacensību rītā trasē bija kārtīga dubļu kārta, taču lielākajai daļai sportistu tas neradīja šaubas, ka sacensībās ir jāpiedalās.

1 2 3 no 24