Ziņas

Sports
20. septembris 2021

Talsu novada sporta spēļu 2021 video atskats

Dalībniekiem, līdzjutējiem un citiem sporta entuziastiem piedāvājam noskatīties Talsu novada Sporta spēļu 2021 atskatu video formātā.

Sports
15. septembris 2021

Noskaidroti sportiskākie Talsu novada pagastu iedzīvotāji

12. septembrī Talsos satikās Talsu novada sporta entuziasti un sportiska dzīvesveida piekritēji. Talsu novada pašvaldības sporta spēļu kopvērtējumā uz goda pjedestāla 3.vietā kāpa Ģibuļu pagasta komanda, 2.vietā – Laucienes komanda, bet 1. vietā sportiskā Mērsraga pagasta komanda.

Sports
15. septembris 2021

Talsu pakalnu sporta klubs startē Stirnubukā

1. septembrī Kandavā norisinājās skriešanas seriāla Stirnubuks 3. posms. Ar Talsu novada pašvaldības atbalstu sacensībās piedalījās arī Talsu pakalnu sporta klubs 10 dalībnieku sastāvā.

Sports
10. septembris 2021

Noslēgušās mednieku un ložu šāvēju sacensības

Augustā Pastendes šautuvē norisinājās „Bebra Kunga” kauss un Talsu novada atklātais čempionāts, šaušanas disciplīnā „skrejošā mežacūka 35 m”, pulcējot katru nedēļu sacensību dalībniekus – medniekus un ložu šāvējus.

Izglītība
9. septembris 2021

Bērnu un jauniešu nometnes šovasar Talsos un novadā

Lai nodrošinātu atbalstu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai, pavasara domes sēdē deputāti lēma par finansiālu atbalstu deviņām nometnēm. Savukārt maija beigās valdība atbalstīja 2,2 miljonu eiro piešķiršanu pašvaldībām nometņu organizēšanai, lai ar to palīdzību mazinātu Covid-19 izraisītās sekas skolēniem, ilgstoši mācoties attālinātā režīmā. Valsts finansējumu šim mērķim saņēma arī Talsu novada pašvaldība.

Sports
8. septembris 2021

#BeActive izaicinājums individuāli un komandām

Gatavojoties Eiropas Sporta nedēļai, ikviens individuāli vai komandā ar draugiem, ģimeni, kolēģiem vai skolas biedriem, aicināts pieteikties četru nedēļu #BeActive izaicinājumam, kas būs aktīvs no 30. augusta līdz 30. septembrim.

1 2 3 no 21