Ziņas

Sports
25. maijs 2022

Iespēja pieteikt dalību Parasporta dienā Tukumā 11. jūnijā

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar dažādiem paralimpiskajiem sporta veidiem, piemēram, boccia, mehānisko airēšanu uz ergometriem Concept II, galda tenisu, sēdvolejbolu, šaušanu, loka šaušanu, tenisu, ratiņbasketbolu, kā arī vairākām vieglatlētikas disciplīnām. Dalība pasākumā ir bez maksas. Pieteikšanās līdz 27. maijam.

Sports
24. maijs 2022

Aizvadīts Talsu novada čempionāts spiešanā guļus un spēka trīscīņā 2022

Sacensībās piedalījās dažāda vecuma dalībnieki no Talsiem, Tukuma, Saldus, Jūrmalas, Rojas, Mērsraga, Kuldīgas, Ogres un Rīgas.

Sports
24. maijs 2022

Talsos notiks starptautiskas šķēpa mešanas sacensības

Sacensībās piedalās šķēpa metēji sešās vecuma grupās, sākot no 16 gadu vecuma. Stadionā laipni gaidīti sportistu līdzjutēji un atbalstītāji!

Sports
23. maijs 2022

Ceļojošais Pļavu muižas kauss mājvietu radis Ķūļciemā

Sacensībās piedalījās 15 spēlētāji, tajā skaitā divas sievietes. 1. vietu un kausu uz Ķūļciemu aizveda Mihails Kedešs, 2. vietā – Andis Vītols, 3. vietā – Guntis Rozenšteins.

Sports
11. maijs 2022

Disku golfa spēlētāji spēkosies Latvijas Kausa izcīņas pirmā posma sacensībās Deviņkalnu Disku golfa parkā

Ikviens interesents, kā arī mediju pārstāvji, ir aicināti apmeklēt disku golfa laukumu sacensību laikā, lai vērotu skaisto un aizraujošo disku golfa spēli, kā arī lai atbalstītu vietējos – Deviņkalnu sarežģītajā disku golfa laukumā savu meistarību izkopis ne viens vien valsts līmeņa sportists.

Sports
11. maijs 2022

Latvijas jaunatnes čempionāta pavasara posma finālspēles volejbolā U–15 grupas zēni izcīna augsto 2. vietu

Komandā uzvaru palīdzēja kaldināt Dundagas vidusskolas audzēkņi: Kevins Krasons, Deivids Sidra, Sandijs Zumbergs, Emīls Grīnerts, Ingars Blumbergs, Kristers Šulcs, Niks Martins Dišlers.

1 2 3 no 30