Ziņas

Sports
21. oktobris 2020

Vai uzskriet Talsu pilskalnā ir grūti? Bet uzskriet pilskalnā piecas un desmit reizes?

Talsu aktīvajiem sportot gribētājiem daba dāvājusi lieliskus apstākļus treniņiem. Pilsētas pakalnus pievarēt gan nav viegli, bet brīnišķīgie skati, kas paveras tiem, kas to spējuši, pavisam noteikti ir to pūļu vērti. Šī  gada garumā visos Talsu pakalnos skrēja un par Talsu ezeru skaistumu priecājās  jaunā taku skriešanas un nūjošanas treniņseriāla "Talsu Jūdze" dalībnieki.

Sports
15. oktobris 2020

Sporto un ievēro noteikumus!

Ņemot vērā valstī un Talsu novadā noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, ir izstrādāti Talsu pilsētas iekštelpu sporta infrastruktūras izmantošanas noteikumi. Tie paredz kārtību, kādā Talsu novada iedzīvotāji var izmantot novadā esošo iekštelpu sporta infrastruktūru noteikto ierobežojumu laikā.

Sports
15. oktobris 2020

“Laucienes kausa 2020/2021” 2.posma rezultāti

Talsu novada Laucienes sporta centrā 8. oktobrī tika aizvadīts “Laucienes kauss 2020/2021” 2.posms volejbolā 3+1, kas vienkopus pulcēja šī sporta veida cienītājus.

Sports
13. oktobris 2020

“Basketbola kluba Talsi” vasaras sezonas apskats

Biedrība “Basketbola klubs Talsi” aizvadījis sportisku vasaras sezonu un sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību organizējis vairākus sporta notikumus, kuru starpā ir Talsu novada čempionāts basketbolā, Talsu novada čempionāts 3x3 basketbolā, dienas nometnes bērniem “Sporto pakalnos” un basketbola turnīrs zēniem “Talsu kauss 2020”, kā arī basketbola turnīru veterāniem-senioriem.

Sports
8. oktobris 2020

Orientēšanās Talsu novadā kļūst aizvien populārāka

Biedrība “Orientēšanās klubs “Ziemeļkurzeme” Talsu novadā dara svētīgu darbu - popularizē un attīsta orientēšanās kustību. Laikam ejot, šajās aktivitātēs iesaistās aizvien vairāk cilvēku, tai skaitā ģimenes. Nupat kā noslēgušās daļa no kluba rīkotajām aktivitātēm, par ko stāsta kluba vadītājs Aigars Vārna.

Sports
6. oktobris 2020

Iegulda sporta infrastruktūrā

Talsu novada pašvaldība jaunai mācību un sporta sezonai aizsākoties, veikusi labiekārtošanas un remonta darbus novada sporta infrastruktūrā teju 26 000 eiro apmērā, tādējādi radot sportošanai piemērotu un ērtu vidi.

1 2 3 no 15