Ziņas

Novadā
11. jūnijs 2021

Noskaidroti zīmēšanas konkursa laureāti

Rallija zīmēšanas konkursā „Mans rallija mašīnas modelis” galveno balvu - braucienu divām personām ar rallija ekipāžu - laimē Pastendes pamatskolas skolniece Marta Rudzīte. Noskaidroti arī Talsu novada veicināšanas balvu saņēmēji.

Sports
10. jūnijs 2021

„Talsu NSS/Krauzers” iekļūst labāko četriniekā

Jau aizvadītas vairākas spēles, savukārt 19. un 20. jūnijā notiks medaļu cīņas Valmierā.

Sports
10. jūnijs 2021

Komanda „ADMIRAL” (Pētersons/Tomkalns) uzvar arī otrajā posmā Talsu novada attālinātajā kausā spiningošanā

5. un 6. jūnijā ar divu dienu sacensībām Talsu novadā tika aizvadīts otrais posms Talsu novada attālinātajā kausā spiningošanā. Komandas un dalībnieki paši varēja izvēlēties laiku un vietu, kurā ūdenstilpē aizvadīt sacensības.

Sports
1. jūnijs 2021

Roberts Akmens piepilda sapni par dalību Olimpiskajās spēlēs

13. maijā saņēmām iepriecinošas ziņas – ceļa zīmi uz Tokijas Olimpiskajām spēlēm izcīnījis mūsu novadnieks, Talsu novada sporta skolas absolvents un treneris, smaiļotājs Roberts Akmens. Novēlēsim veiksmi mūsu novada sportistam!

Sports
24. maijs 2021

„Talsu NSS/Krauzers” regulāro čempionātu noslēdz 4. vietā.

Aizvadītajā nedēļā „Talsu NSS/Krauzers” aizvadīja divas spēles. Trešdien talsinieki tikās ar „Ķekavu”, savukārt svētdien, ar Liepājas „Kuršiem”.

Sports
7. maijs 2021

Rallija iedvesmas stāsts – Arvo Himičs

Izsludinot Talsu novada 1.-9. klašu skolēniem zīmējumu konkursu, mēs saņēmām ziņu, ka pirms vairāk nekā 40 gadiem viens mazs Sabiles puika vārdā Arvo Himičs uzzīmēja savu sapni par ralliju, un tas piepildījās. Arvo stāsts ir kā iedvesma šodien bērniem un jauniešiem ticēt saviem sapņiem un, piedaloties rallija zīmējumu konkursā, iespējams īstenot savu sapni par braucienu ar rallija ekipāžu.

1 2 3 no 17