Ziņas

Talsi
30. janvāris 2023

Piešķir papildu finansējumu visu Talsu pamatskolas logu nomaiņai

Pagājušajā gadā tika sākta ilgi gaidītā Talsu pamatskolas pārbūve, kas pēc remontdarbu beigām ļaus iestādes audzēkņiem un darbiniekiem ikdienu aizvadīt ērtā un vizuāli estētiskā vidē. Lai nodrošinātu ēkas pilnu pabeigtību un iegūtu maksimālu energoefektivitāti, Talsu novada budžetā tiks paredzēts papildu finansējums visu skolas logu nomaiņai.

Izglītība
26. janvāris 2023

„Ziedoņa klases” radošās darbnīcas Talsu 2. vidusskolā

18. janvārī pie Talsu 2. vidusskolas 12. klasēm viesojās Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” izglītības iniciatīvas „Ziedoņa klase” komanda. „Ziedoņa klase” Eiropas Ekonomikas zonas projekta ietvaros mēģināja noskaidrot, ko jaunieši domā par laikmetīgo mākslu un kultūru, un meklēja atbildes uz dažādiem jautājumiem par to, kā vislabāk būtu gūt zināšanas par šo tēmu.

Talsi
26. janvāris 2023

Paredzēts siltumenerģijas tarifa Talsos samazinājums

Noteiktais tarifs stāsies spēkā, ja SPRK nebūs pieņēmusi un publicējusi oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis” lēmumu par noteiktā tarifa spēkā stāšanās atsaukšanu. Tarifu plānots piemērot no 1. marta. Tā samazinājums saistīts ar iepirktā kurināmā izmaksu izmaiņām.

Sabiedrības līdzdalība
25. janvāris 2023

Iedzīvotāji iesaistās ielu nosaukumu maiņas procesos Talsu novadā

Priekšlikumi par ielu pārdēvēšanu Talsos, Stendē, Valdemārpilī, Dundagā un Rojā pašvaldībā saņemti gan no nevalstiskajām organizācijām, gan privātpersonām, savukārt Talsos jau 2022. gadā mainīts nosaukums 9. maija ielai, pārdēvējot to par 4. maija ielu.

Talsi
24. janvāris 2023

Uzzini aktuālo par jaunajiem atbalsta maksājumiem lauksaimniecībā!

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Talsu birojs 16. februārī 11.00 Talsu Tautas namā aicina uz informatīvu semināru par jaunajiem atbalsta maksājumiem un to saņemšanas nosacījumiem Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas stratēģiskajā plānā. Seminārs ir bezmaksas, un tā norise plānota līdz 15.00.

Talsi
23. janvāris 2023

Talsu pilsētas pārvalde atrodas Kalna ielā 4, Talsos

Talsu pilsētas pārvalde, tāpat kā ikviena cita novada pilsētu un pagastu pārvalde, ir pašvaldības iestāde, kas attiecīgajā teritorijā nodrošina pašvaldības pakalpojumu pieejamību. Līdz šim tā atradusies administratīvā centra ēkā, bet ierobežoto telpu dēļ tā tagad iedzīvotājiem būs pieejama Kalna ielā 4.

1 2 3 no 43