Ziņas

Talsi
29. septembris 2022

Sperts solis uz priekšu, lai Talsos uzbūvētu multifunkcionālā sporta un rekreācijas kompleksu

Multifunkcionālais sporta un rekreācijas komplekss, kas apvienotu peldbaseinu un ledus halli, jau ilgus gadus ir viens no Talsu novada sapņiem. Ieceres īstenošana nav ne ātra, ne viegla, jo pašvaldībai nav iespēju to realizēt par budžeta finansējumu, tāpēc par piemērotāko finansēšanas modeli atzīta publiskā un privātā partnerība. 29. septembra domes sēdē tika sperts solis uz priekšu, lai mērķi īstenotu: Talsu novada domes deputāti atbalstīja juridisko un finanšu konsultanta pakalpojumu iepirkumu sagatavošanu un izsludināšanu līdz 30. novembrim.

Talsi
29. septembris 2022

Talsu tirgus atjaunošanai piešķir papildu finansējumu

Jau ilgus gadus Talsu pilsētā bijis aktuāls jautājums par tirgus ēkas Ezera ielā 7 atjaunošanu. Tā ilgstoši ir bijusi sliktā tehniskajā stāvoklī, kas apgrūtina ikdienu gan tirgotājiem, gan pircējiem. Nosakot tirgus ēkas atjaunošanu par vienu no prioritārajiem pašvaldības investīciju projektiem un saņemot pozitīvu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas lēmumu, pašvaldībai bija iespēja ņemt aizdevumu ēkas atjaunošanai. Jūlijā SIA „Telms” uzsāka darbus, bet to laikā secināts, ka veiksmīgai projekta īstenošanai nepieciešams papildu finansējums.

Talsi
29. septembris 2022

Noslēgusies Spānijas kailgliemežu ierobežošana Talsu pilsētā

Šī gada Spānijas kailgliemežu ierobežošana Talsu pilsētā ir noslēgusies. Vasaras sezonā pirmo reizi tika veikta limacīdu izkaisīšana piecās pašvaldībai piederošās teritorijās, bet, izvērtējot rezultātus, ierobežošanu bija nepieciešams turpināt.

Novadā
29. septembris 2022

Iedzīvotājiem pieejami bezmaksas maisi bioloģiskajiem atkritumiem

Talsu novadā ir jūtamas rudens vēsmas, tāpēc drīz iedzīvotāji uzsāks koku lapu savākšanu. Atgādinām, ka koku lapu dedzināšana ciemu un pilsētu teritorijās nav ieteicama potenciālās bīstamības un sadūmojuma dēļ. Talsu pilsētas, Sabiles pilsētas un Abavas, Dundagas, Rojas, Ķūļciema, Balgales, Laucienes, Kolkas, Ģibuļu, Valdgales, Mērsraga, Laidzes un Vandzenes pagasta pārvaldes arī šogad iedzīvotājiem nodrošinās bezmaksas bioloģiskajiem atkritumiem paredzētos marķētos maisus koku lapu nodošanai atkritumu poligonā.

Talsi
28. septembris 2022

Demontēta komjauniešu piemiņas vieta Talsos

Valdība 14. jūlijā atbalstīja 69 padomju un nacistisko režīmu slavinošu pieminekļu, piemiņas zīmju, piemiņas vietu un citu objektu demontāžu Latvijā. Talsu novadā septembrī tika demontēta Talsu komjauniešu piemiņas vieta, kas atradās Krasta ielā (pie Vilkmuižas ezera).

Novadā
28. septembris 2022

Dari labu, ziedo asinis! Donoru diena Talsos

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina uz Donoru dienu Talsu Tautas namā, Lielajā ielā 19/21, Talsos, 11. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 14.00.

1 2 3 no 29