Ziņas

Vīruss "Covid-19"
29. novembris 2021

Vakcinējies Talsos – Kareivju ielā 7

Ja neesi vēl paguvis vakcinēties pret Covid-19, Talsu vakcinācijas punktā, Kareivju ielā 7 iespējams pieteikties vakcinācijai ar Janssen un Moderna vakcīnām 2.-4. decembrī. Personām no 12 līdz 25 gadu vecumam un grūtniecem šajās dienās pieejama arī Pfizer vakcīna.

Talsi
26. novembris 2021

Iedzīvotāji aicināti ziedot asinis Donoru dienā Talsos

Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) aicina visus, kuri ir veseli un var ziedot asinis, 1. decembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 uz Donoru dienu Talsos. Šoreiz asins nodošana notiks Talsu tautas nama lielajā zālē, Lielajā ielā 19/21.

Sports
25. novembris 2021

Biedrībai „Florbola klubs „Talsi”” piešķir papildu finansējumu

Talsu novada domes deputāti apstiprināja biedrības iesniegumu par papildu finansējuma piešķiršanu 4375 eiro apmērā. Tas tiks izmantots, lai komanda sekmīgi aizvadītu florbola sezonu, nodrošinātu spēlētāju pienācīgu sagatavošanos Pasaules čempionātam, sarīkotu nolikumā noteiktās mājas spēles un tās pārraidītu video tiešraidē.

Talsi
17. novembris 2021

Talsos plāno būvēt jaunu depo

17. novembrī Talsu novada domes deputāti nolēma bez atlīdzības nodot Iekšlietu ministrijai pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu Rīgas un Miera ielas krustojumā. Tajā plānots būvēt jaunu ugunsdzēsības depo, paredzot telpas arī Valsts policijai, Valsts robežsardzei, Pilsonības un migrāciju lietu pārvaldei un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Novadā
16. novembris 2021

No 15. decembra pašvaldībā strādājošajiem jābūt ar Covid-19 sertifikātu

Valsts un pašvaldību iestādēs un to kapitālsabiedrībās strādājošajiem līdz 15. novembrim bija jāuzsāk vakcinācijas process. No 15. decembra darba pienākumus klātienē vai attālināti varēs veikt tikai tās personas, kas varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

Talsi
16. novembris 2021

Piemineklim „Koklētājs” aprit 25. gadskārta

Piemineklis „Koklētājs”, kura nozīmi Talsos var salīdzināt ar Brīvības pieminekli Rīgā, veidots pēc 1938. gadā apstiprinātā tēlnieka Kārļa Zemdegas projekta. Savā 25. gadadienā pieminekļa „Koklētājs” apkārtne Ķēniņkalnā piedzīvo pārvērtības: tā tiek atjaunota un vērsta Talsu novada Brīvības pieminekļa cienīga.

1 2