Ziņas

Kultūra
25. maijs 2022

Sāks Talsu novada muzeja tāfelklavieru restaurāciju

Restaurācija sāksies 2022. gada jūnijā. Muzejs ir saņēmis finansējumu 3000 eiro apmērā no Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) Kurzemes reģiona konkursa, kas ļauj uzsākt restaurācijas pirmo posmu.

Kultūra
25. maijs 2022

Kinoteātrī „Auseklis” trīs dokumentālās filmas par ikoniskiem modes dizaineriem

No 3. līdz 5. jūnijam demonstrēsim 2022. gada „Riga fashion week” modes kolekcijas filmas. Tās ir filmas par ikoniskiem modes dizaineriem, kuri ir būtiski ietekmējuši pasaules modi – Žanu Polu Gotjē, Pjēru Kardēnu un Martēnu Marželu.

Uzņēmējdarbība
24. maijs 2022

Talsos aizvadīts uzņēmēju pieredzes stāstu pasākums „Lūst vai plīst”

Šajā uzņēmēju pieredzes stāstu sērijā ar saviem iedvesmas, pieredzes un spēka stāstiem dalījās divi Talsu novada kokrūpniecības uzņēmumu vadītāji – Andis Araks no SIA „Krauzers” un Emīls Gulbis, atklājot pavisam svaigu pieredzi uzņēmumā SIA „EG Light”.

Sports
24. maijs 2022

Aizvadīts Talsu novada čempionāts spiešanā guļus un spēka trīscīņā 2022

Sacensībās piedalījās dažāda vecuma dalībnieki no Talsiem, Tukuma, Saldus, Jūrmalas, Rojas, Mērsraga, Kuldīgas, Ogres un Rīgas.

Kultūra
24. maijs 2022

Aizvadīta daudzveidīga un piesātināta Muzeju nakts novadā

Šogad Latvijas muzeji jau 18. reizi piedalījās starptautiskajā akcijā, un Muzeju nakts Latvijā kļuvusi par vērienīgāko muzeju nozares pasākumu un tradīciju, pateicoties pozitīvo emociju lādiņam, ko cilvēki saņem un arī nodod viens otram, satiekoties un baudot kultūru netradicionālā laikā un neformālā atmosfērā.

Sports
24. maijs 2022

Talsos notiks starptautiskas šķēpa mešanas sacensības

Sacensībās piedalās šķēpa metēji sešās vecuma grupās, sākot no 16 gadu vecuma. Stadionā laipni gaidīti sportistu līdzjutēji un atbalstītāji!

1 2 3 no 15