Talsi

Šī gada Spānijas kailgliemežu ierobežošana Talsu pilsētā ir noslēgusies. Vasaras sezonā pirmo reizi tika veikta limacīdu izkaisīšana piecās pašvaldībai piederošās teritorijās, bet, izvērtējot rezultātus, ierobežošanu bija nepieciešams turpināt.

Kopš augusta vidus līdz septembra beigām ir notikušas astoņas pašvaldības organizētas brīvprātīgo iedzīvotāju Spānijas kailgliemežu lasīšanas talkas Vilkmuižas ezera apkārtnē, kopā salasot aptuveni 120 kg gliemežu. Nākamgad turpināsim gliemežu ierobežošanu Talsu pilsētā un uzsāksim arī citviet novadā, taču ir nepieciešama iedzīvotāju iniciatīva, tāpēc aicinām jautājumu un ieteikumu gadījumā vērsties pie pašvaldības vides speciālistes Ievas Krotovas, tel. 26651348.

Ieva Krotova