Ziņas

Veselība
19. maijs 2022

Mērsragā būs iespēja apmeklēt mobilās diagnostikas centru

6. jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 Mērsragā, Lielajā ielā 25, pie kultūras nama būs iespēja apmeklēt mobilās diagnostikas centru.

Novadā
16. maijs 2022

Donoru dienas Talsos 24. maijā

Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) aicina visus, kuri ir var ziedot asinis, 24. maijā no 10.00 līdz 14.00 uz Donoru dienu Talsos. Šogad asins nodošana Talsos notiks Talsu Tautas nama lielajā zālē (Lielā iela 19/21).

Novadā
16. maijs 2022

17. maijā tiek atzīmēta Pasaules hipertensijas diena

17. maijā tiek atzīmēta Pasaules hipertensijas diena, lai vērstu uzmanību hipertensijai jeb paaugstinātam asinsspiedienam un tā profilaksei. Šī gada moto ir “Mēri asinsspiedienu pareizi, kontrolē to un dzīvo ilgāk!” (Measure Your Blood Pressure Accurately, Control It, Live Longer).

Veselība
16. maijs 2022

Vai viss ir tik labi, kā izskatās? Veic HIV testu!

Slimību profilakses un kontroles centrs rīko sabiedrības informēšanas kampaņu “Vai viss ir tik labi, kā izskatās? Veic HIV testu!”. Latvijā vairākās pilsētās ir HIV profilakses punkti, kuros var veikt  HIV, sifilisa, hepatītu B un C eksprestestus bez maksas, anonīmi un konfidenciāli, kā arī  saņemt speciālista konsultāciju par veselības, profilakses un ārstēšanas jautājumiem. 

Sociālā aizsardzība
12. maijs 2022

Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrs rīko izbraukumu uz Talsiem

Izbraukums uz Talsiem notiks 2022. gada 31. maijā. Pieņemšana notiks „Zvirgzdu pansijā”, Zvirgzdos, Laidzes pagastā plkst. 9.30–13.00. Klientu pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta.

Veselība
5. maijs 2022

Atzīmējot Pasaules roku higiēnas dienu, SPKC sagatavojis informatīvus materiālus bērniem

5. maijā tiek atzīmēta Pasaules roku higiēnas diena ar mērķi sabiedrībā aktualizēt regulāras un pareizas roku higiēnas nozīmi. Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) atgādina par pareizas higiēnas noteikumiem, kā arī piedāvā materiālus bērniem – krāsojamo grāmatu, radošo uzdevumu grāmatu un padomus vecākiem bērnu roku mazgāšanas paradumu veidošanai.

1 2 3 no 18