Ziņas

Veselība
20. marts 2023

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Talsos atviegloti stacionāro pacientu apmeklējumi

Samazinoties saslimstības rādītājiem, kā arī rūpējoties par pacientu un viņu tuvinieku labsajūtu, no 20. marta, slimnīcā Talsos un Ventspilī konkrētos laikos atļauti pacientu apmeklējumi. Pacientus slimnīcā var apmeklēt katru dienu noteiktā laikā – no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00

Veselība
16. marts 2023

Saindēšanās – sevišķi bīstama bērniem. Kā pasargāt mazākos?

Pieaugušajiem saindēšanās norit vieglāk un dažos gadījumos būs tikai vēdergraizes, bet bērniem saindēšanās var izpausties daudz smagākā formā. Informatīvās kampaņas „Pārvērt pārdrošību par drošību!” rīkotāji un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (Bērnu slimnīca) mediķi atgādina, kā atpazīt saindēšanos un kā rīkoties.

Veselība
3. marts 2023

3. martā – ausu veselības diena

3. martā tiek atzīmēta Pasaules dzirdes diena ar mērķi veicināt iedzīvotāju izpratni par novēršamiem dzirdes traucējumiem vai dzirdes zudumu. 

Veselība
23. februāris 2023

Talsu novadā iespējams bez maksas vakcinēt bērnus pret ērču encefalītu

Vakcināciju bez maksas var veikt bērniem vecumā no viena līdz 18 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Talsu novada teritorijā.

Sabiedrības līdzdalība
21. februāris 2023

Dari labu, ziedo asinis! Donoru diena Talsos 7. martā

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina uz Donoru dienu Talsu Tautas namā, Lielajā ielā 19/21, Talsos, 7. martā no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Veselība
9. februāris 2023

Slimnīcas filiālē Talsos konsultēs uztura speciāliste Elīza Madara Treija

Sākot ar martu, arī slimnīcas filiālē Talsos pacientiem būs iespēja pieteikties uztura speciālistes Elīzas Madaras Treijas konsultācijām. Uztura speciāliste pacientus Talsos pieņems katru otrdienu. Maksa par pirmreizēju vizīti – EUR 20.

1 2 3 no 25