Ziņas

Talsi
26. novembris 2021

Iedzīvotāji aicināti ziedot asinis Donoru dienā Talsos

Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) aicina visus, kuri ir veseli un var ziedot asinis, 1. decembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 uz Donoru dienu Talsos. Šoreiz asins nodošana notiks Talsu tautas nama lielajā zālē, Lielajā ielā 19/21.

Mērsrags
26. novembris 2021

Mērsragā būs pieejami mobilās diagnostikas rentgena un mamogrāfijas izmeklējumi

Izmeklējumi būs pieejami 22. decembrī pēc iepriekšēja pieraksta.

Izglītība
28. oktobris 2021

Piešķirs stipendijas topošajiem pedagogiem un mediķiem

28. oktobra domes sēdē pieņemts lēmums turpināt pašvaldības stipendijas piešķiršanu trīs pedagoģijas un diviem medicīnas studentiem. Papildu ar finansiālu atbalstu mācību laikā tiks atbalstīti vēl divi topošie pedagogi un viens medicīnas students.

Veselība
19. oktobris 2021

Tiešsaistes tikšanās ar vecmāti – uzzini un jautā!

25. oktobrī, plkst. 16.00 topošie vecāki aicināti uz bezmaksas tiešsaistes tikšanos ar SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” vecāko vecmāti Baibu Mincenbergu. Topošajiem vecākiem tiks piedāvāts arī video ieskats Dzemdību nodaļā.

Veselība
12. oktobris 2021

Atzīmējot Pasaules redzes dienu, aicina rūpēties par acu veselību

14. oktobrī atzīmē Pasaules redzes dienu, tāpēc apskati padomus, kā rūpēties par redzi, lai to saglabātu labu arī nākotnē!

Veselība
12. oktobris 2021

Oktobris – krūts veselības mēnesis

Katru gadu oktobris tiek atzīmēts kā krūts veselības mēnesis, kā mērķis ir veicināt izpratni par krūts veselību un krūts vēža profilaksi. Slimību profilakses un kontroles centrs sagatavojis ieteikumus, kā rūpēties par krūšu veselību.

1 2 3 no 13