Ziņas

Vīruss "Covid-19"
21. oktobris 2020

Covid-19 analīžu nodošanas iespējas Talsos

Analīzes uz Covid-19 Talsos var nodot E. Gulbja laboratorijas filiālē Voldemāra Ruģēna iela 2. Izmeklējumam iepriekš jāpiesakās, bez iepriekšējas pieteikšanās uz testu ierasties nedrīkst.

Vīruss "Covid-19"
20. oktobris 2020

No 12. oktobra, šķērsojot Latvijas Republikas robežu, jāaizpilda elektroniskā anketa

Elektroniskās anketas pieejamas no jebkuras viedierīces un aizpildāmas īpašā tīmekļvietnē covidpass.lv no 12. oktobra. Tas nozīmē, ka personām, kas iebrauc Latvijas Republikā līdz 11. oktobrim plkst. 23:59, vēl ir jāaizpilda papīra anketas, par kurām tāpat kā šobrīd – parūpēsies pārvadātāji. Iestājoties 12. oktobrim, ir pieejama mājaslapa covidpass.lv, un personām, kas šķērso Latvijas Republikas robežu, obligāti jāaizpilda anketa un jāparāda saņemtais QR kods robežsargiem.

Vīruss "Covid-19"
13. oktobris 2020

Līdz 6. novembrim neaprēķinās maksu par profesionālās ievirzes izglītības programmām

Tā kā kopš 10. oktobra Talsu novadā ir pārtraukta profesionālās ievirzes izglītības programmas apguve klātienē, Talsu novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu neaprēķināt audzēkņu vecākiem līdzfinansējuma maksu pašvaldības izglītības iestādēs, kas īsteno šīs programmas.

Vīruss "Covid-19"
13. oktobris 2020

Nosaka papildu ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai

13. oktobrī valdība lēma par papildu ierobežojumu noteikšanu visā Latvijā. Tie paredz vairākas izmaiņas ikdienas dzīvē, piemēram, nosaka biežāku sejas aizsargmasku nēsāšanu jau no 14. oktobra un attālinātā mācību procesa ieviešanu skolēniem no 7. līdz 12. klasei.

Vīruss "Covid-19"
12. oktobris 2020

Organizējot pasākumus, jāievēro noteiktie ierobežojumi

9. oktobrī valdības ārkārtas sēdē tika pieņemti papildu ierobežojoši pasākumi Covid-19 izplatības mazināšanai Latvijā un pastiprināti nosacījumi astoņās pašvaldībās, tai skaitā arī Talsu novadā. Ieviestie ierobežojumi neaizliedz pasākumu organizēšanu, tomēr ir jāievēro vairāki būtiski nosacījumi.

Vīruss "Covid-19"
10. oktobris 2020

No 10. oktobra stājas spēkā jauni Covid-19 ierobežošanas pasākumi

9. oktobrī valdības ārkārtas sēdē tika pieņemti papildu ierobežojumi Latvijā un stingrāki papildu ierobežojumi Dundagas, Aizputes, Krāslavas, Talsu, Kuldīgas, Olaines novadā un Daugavpils novadā un pilsētā. Latvijā ieviestie ierobežojumi būs spēkā līdz gada beigām, bet papildu noteiktie ierobežojumi attiecīgajos novados - līdz 6. novembrim.

1 2 3 no 14