Ziņas

Vīruss "Covid-19"
16. jūlijs 2020

Piesardzības pasākumi Covid-19 ierobežošanai

Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai Ministra kabinets ir pieņēmis lēmumu, ka ikvienai personai pirms ierašanās Latvijas Republikā, izmantojot starptautisko pārvadātāju pakalpojumus, rakstiski jāapliecina, ka nepieciešamības gadījumā persona ievēros Latvijā noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Vīruss "Covid-19"
1. jūlijs 2020

Analīžu pieņemšanas punkts Covid-19 Talsos beidzis darbu

Marta beigās Talsos, K. Mīlenbaha ielā 32a tika atvērts analīžu pieņemšanas punkts Covid-19. Tas darbojās līdz 30. jūnijam.  

Sociālā aizsardzība
17. jūnijs 2020

Pieļauta matemātiska kļūda pabalsta aprēķinā

Pabalsta apmērs bija noteikts 15 eiro mēnesī, bet tā aprēķināšanas periodi iedalījās atbilstoši valsts lēmumiem par ārkārtējās situācijas noteikšanu. Matemātiskas kļūdas dēļ atbalsta saņēmējiem šajā laika periodā noteikta par četriem centiem mazāka summa.

Vīruss "Covid-19"
10. jūnijs 2020

Atcelta daļa ierobežojumu Talsu novadā

9. jūnijā Latvijā beidzās ārkārtējā situācija, līdz ar to tiek atjaunota pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbība. Lai arī aktivitātes atsākas, tomēr ikvienam ir jāievēro atbilstošie sanitārie protokoli, tai skaitā arī noteiktā distancēšanās.

Novadā
2. jūnijs 2020

Līdz 9. jūnijam Talsu novadā joprojām slēgti kultūras centri un muižas, bibliotēkas un tūrisma centri

Talsu novada izdotie, spēkā esošie noteikumi nosaka, ka joprojām ir slēgti kultūras centri un muižas, līdz ar to amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu process šajās iestādēs nav iespējams.

Sociālā aizsardzība
21. maijs 2020

Kā aprēķina pabalstu ēdināšanas nodrošināšanai attālinātā mācību procesā ārkārtējās situācijas laikā?

26. martā Talsu novada dome pieņēma lēmumu izmaksāt pabalstu 15 eiro mēnesī apmērā vispārizglītojošo skolu audzēkņiem ēdināšanas nodrošināšanai attālinātā mācību procesā ārkārtējās situācijas laikā. Talsu novada pašvaldība skaidro, kāpēc līdz šim nevienam nav izmaksāta pilnā pabalsta summa 15 eiro apmērā.

1 2 3 no 10