Dundaga Novadā Uzņēmējdarbība

20. septembrī Dundagas kultūras pilī svinīgā apbalvošanas ceremonijā tiks godināti Talsu novada uzņēmēji. Talsu novada pašvaldība jau piekto gadu organizē konkursu „Talsu novada uzņēmēju Gada balva”, lai vietējiem uzņēmumiem pateiktos par ieguldījumu uzņēmējdarbības vides attīstībā novadā.

Novērtējot uzņēmēju devumu vietējā kopienā un Latvijas uzņēmējdarbības vides attīstībā, Talsu novada pašvaldība pasniedza apbalvojumus deviņās nominācijās – „Gada jaunais uzņēmējs”, „Gada lauksaimnieks”, „Gada uzņēmējs piekrastes zvejniecībā/zivju apstrādē”, „Gada mājražotājs”, „Gada tirgotājs/pakalpojumu sniedzējs”, „Gada tūrisma uzņēmējs”, „Gada ģimenes uzņēmums”, „Gada ilgtspējīgākais uzņēmums”, „Gada darba devējs”.

Katrai nominācijai ir noteikti vērtēšanas kritēriji, piemēram, piedāvātā produkta vai pakalpojuma kvalitāte, uzņēmuma tēls un reputācija, mārketinga aktivitātes, darba vides sakoptība, investīciju piesaiste, inovatīvu risinājumu ieviešana, korporatīvi sociālā atbildība un „zaļā” domāšana, darba vietu radīšana, ilgtspējīgas saimniekošanas prakse, paaudzēs veidota uzņēmējdarbība, ieguldījums tūrisma nozares attīstībā.

Talsu novada pašvaldība pateicas ikvienam uzņēmējam par idejām, kas tiek īstenotas, par darbavietām, kas tiek nodrošinātas un par vidi, kāda tā tiek veidota ikvienam iedzīvotājam Talsu novadā!