Sabiedrības līdzdalība

Līdz 26. aprīlim Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektu Par alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecību novietnēs Talsu novada administratīvajā teritorijā.

Saistošie noteikumi Par alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecību novietnēs Talsu novada administratīvajā teritorijā noteiks kārtību, kādā Talsu novada pašvaldība saskaņos alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības novietnes vietu, kā arī laika periodu, kad atļauta alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecība novietnes vietā.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu aicinām nosūtīt  līdz 26. aprīlim 17.00 uz e-pasta adresi pasts@talsi.lv vai vēstulē uz adresi Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201, vēstules tēmā norādot saistošo noteikumu projekta nosaukumu: „Par alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecību novietnēs Talsu novada administratīvajā teritorijā

Pēc noteiktā termiņa saņemtie viedokļi netiks izskatīti.

Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu pašvaldība apkopos un atspoguļos attiecīgo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā, virzot tālāk izskatīšanai pašvaldības domes komitejās un domes sēdē.

Ar Talsu novada pašvaldības saistošo noteikumu projektu var  iepazīties tīmekļvietnē www.talsunovads.lv. sadaļā Sabiedrības viedoklis par saistošo noteikumu projektiem.