Sabiedrības līdzdalība

No 1. janvāra stājās spēkā jaunais Pašvaldību likums, kurā noteikts pašvaldību saistošo noteikumu projektus un to paskaidrojuma rakstus publicēt oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai.

Šobrīd Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli un iesniegt priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu „Talsu novada pašvaldības nolikums’’.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu aicinām iesniegt līdz 17. martam e-pastā pasts@talsi.lv ar norādi „Pašvaldības nolikums”.

Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu, pašvaldība apkopos un atspoguļos šo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā, virzot tālāk izskatīšanai pašvaldības domes komitejās un domes sēdē.

Ar Talsu novada pašvaldības saistošo noteikumu projektiem var iepazīties tīmekļvietnē www.talsunovads.lv. sadaļā Saistošo noteikumu projekti.

Linda Pavlovska-Dišlere