Talsi Kultūra

Pa osvaldiem, 5. augustā no 17.00 līdz 21.00, uz ballīti un īpaši kārdinošu tirdziņu Talsu tirgū aicinām mazākos novadniekus, tas ir, ģimenes ar bērniem. Tiesa, Osvalddienas tirdziņā nav aizliegts ieklīst arī pa kādam pieaugušajam bez bērniem, galu galā te būs piedāvājums gan lieliem, gan maziem vēderiem!

Kas ir vajadzīgs, lai pasākums bērniem būtu izdevies? Tā ir jautra mūzika un rotaļas, piepūšamās atrakcijas, sejiņu apgleznošana un stilīgu bizīšu pīšana, našķi un našķīši! 5. augustā tas viss būs pieejams Talsu tirgus ēkā un tā teritorijā. Papildu tam, obligāta ir arī ģimenes vai draugu kopbilde: kā gan citādi šos kopā būšanas mirkļus paturēsi atmiņā un kā gan citādi par tiem varēsi pastāstīt citiem? Fotobūda būs ikviena rīcībā!

Līdztekus cukurvatei, popkornam un saldējumam, īpašu Osvalddienas piedāvājumu ikvienam apmeklētājam būs sagatavojuši mazie tirgotāji. Esam saņēmuši 16 pieteikumus no bērniem un jauniešiem, kuri izmēģinās tirgotāju prasmes un piedāvās iegādāties cake pop, kēksiņus, picas, riekstiņus, vafeles ar dažādiem pildījumiem, burbuļlimonādes un lemonādes, virtuļus, cepumus, pīrāgus un piparkūkas, saldos un sāļos groziņus, mazās siera kūciņas, cukurgailīšus, ķiploku grauzdiņus, tējas, ievārījumus un dārzeņus no Valdemārpils mazpulcēnu dārziem. Siekalas saskrien mutē, to tikai lasot vien! Draudzīgs ieteikums: apmeklējot Osvalddienas tirdziņu, ņem līdzi kādu groziņu vai ķocīti, kur iepirktos kārumus ielikt līdzņemšanai! Atbalsti savējos un pacienā arī mājiniekus!

Kur tad liksies, Talsu tirgū tiksies!

Bērnu ballīte