Sabiedrības līdzdalība

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija aicina aktīvas organizācijas, kas darbojas Talsu novadā – nevalstiskās organizācijas, sociālos uzņēmumus, jaunatnes organizācijas, aktīvas kopienas, kas sniedz pienesumu jauniešiem – aizpildīt anketu, lai apkopotu vienkopus informāciju par šobrīd aktīvām kopienā balstītām organizācijām un veicinātu to sadarbību ar Talsu novada pašvaldību.

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību īsteno Erasmus+ projektu „LOCAL-Y-MPACT” sadarbībā ar partnerorganizācijām no Portugāles, Lietuvas, Kipras un Zviedrijas.

Anketas mērķis ir apzināt kopienās balstītu organizāciju situāciju Talsu novadā, rosināt savstarpējo sadarbību, veicināt sociālās uzņēmējdarbības ideju attīstību.

Anketu apkopojums tiks izmantots projekta „LOCAL-Y-MPACT” ietvaros. Tās dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par sociālo uzņēmējdarbību Latvijā un citās valstīs, kā arī citu organizāciju pieredzes stāstus no Kipras, Portugāles, Zviedrijas un Lietuvas.

Datu apstrādes nolūks: datubāze tiek veidota projekta „LOCAL-Y-MPACT” ietvaros.
Pārzinis: Biedrība „Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija”
Jūsu dati tiks glabāti līdz projekta „LOCAL-Y-MPACT” īstenošanas uzraudzības termiņa beigām.

Jūsu kontaktinformācija nepieciešama, lai informētu jūs par gaidāmajām projekta aktivitātēm un pasākumiem vai iegūtu padziļinātāku informāciju par sniegtajām atbildēm.

Uzzini vairāk par projektu šeit.

Ja Tev ir jautājumi par šo anketu, sazinies ar Līvu Švarci, LSUA projektu vadītāju: liva@sua.lv