Kultūra Talsi
K. Valdemāra Talsu teātri

Laikā no 11. februāra līdz 30. martam notika Latvijas amatierteātru iestudējumu Gada izrāde 2023” reģionu skates. 24. martā Pastendes kultūras namā savu izrādi žūrijas vērtējumam sniedza K. Valdemāra Talsu teātris.  Režisore Jolanta Skujeniece iestudēja Aleksandra Vampilova viencēlienu Gadījums ar metranpāžu”, šo izrādi teātra cienītājiem bija iespēja noskatīties gan Talsu Kultūras centrā, gan novada kultūras namos. Savās lomās lieliski iejutās aktieri: Andžejs Beļēvičs, Inese Akmene, Mikus Krastiņš, Nikola Pecenčuka, Rihards Juškins, Arnis Sūna un Maruta Simsone.

Žūrija K. Valdemāra Talsu teātra sniegumu novērtēja teicami, un teātris ieguva I pakāpi amatierteātru iestudējumu skatē Gada izrāde 2023”. Kurzemes reģiona žūrijas sastāvā darbojās teātra zinātniece Līga Ulberte, dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, dramaturģe Aiva Birbele un aktieris, režisors, Latvijas Nacionālā kultūras centra amatierteātru nozares eksperts Jurģis Spulenieks.