Sports Valdemārpils

15. jūnijā, Sasmakas ezerā aizvadot vienas dienas sacensības ar kopējo sacensību ilgumu septiņas stundas, noslēdzās Talsu novada kauss spiningošanā komandām un arī individuāli.

Komandas un to dalībnieki sacensību laikā paši varēja izvēlēties vietu, taktiku un mērķa zivi, jo ieskaitē tika vērtētas trīs garākās līdakas, asari un zandarti.

Rezultātā pēc septiņu stundu spiningošanas uzvaru ieguva komanda no Stendes „ADMIRAL (I. Pētersons/ R. Zelts), aiz viņiem otrā vieta komandai no Tukuma „KOLĒĢI (J. Mockus/ A. Mihaļenko) un trešā vieta komandai no Spāres „SILAMEDŅI (I. Mauls / A. Suharevs).

Individuāli trīs labākie: pirmais I. Pētersons no „ADMIRAL, otrais J. Mockus no „KOLĒĢI un trešais A. Suharevs no „SILAMEDŅI.

Kopā sacensībās piedalījās 32 komandas no Talsiem, Stendes, Rojas, Valdemārpils, Dundagas, Tukuma, Ventspils, Bauskas, Dobeles, Kuldīgas un Rīgas.

Rezultāti komandām:

• 1. vieta – „ADMIRAL”. I. Pētersons/ R. Zelts, 384 punkti.
  • 2. vieta – „KOLĒĢI”. J. Mockus/ A. Mihaļenko, 309 punkti.
  • 3. vieta – „SILAMEDŅI”. I. Mauls / A. Suharevs, 295 punkti.
  • 4. vieta – „ICEBERRY”. K. Kantors/ I. Kude, 252 punkti.
  • 5. vieta – „KRAUZERS”. K. Vilsons/ A. Māsēns, 138 punkti.
  • 6. vieta – „LĪMENS”. E. Spura/ J. Dzenis, 125 punkti.

Rezultāti individuāli:

• 1. vieta – I. Pētersons no „ADMIRAL”, 384 punkti.
  • 2. vieta – J. Mockus no „KOLĒĢI 309, punkti.
  • 3. vieta – A. Suharevs no „SILAMEDŅI”, 295 punkti.

Kausa garākās zivis:

• Asaris, 30 cm – „KRAUZERS”, K. Vilsons.
  • Zandarts, 75 cm – „ADMIRAL”, I. Pētersons.
  • Līdaka, 91 cm – „ADMIRAL”, I. Pētersons.

Paldies Talsu novada pašvaldībai, SIA „Priedes AG, SIA „Zoocentrs Elva, SIA „Kurlandauto un SIA „Epicprint!