Atbalsts Kijivas bērnu slimnīcai Ukrainā

Šī gada 8. jūlijā Krievijas bruņoto spēku mērķtiecīgi raidīta raķete iznīcināja Kijivas bērnu slimnīcas „Okhmatdyt” vienu ēku pilnībā un sabojāja četras citas ēkas, nogalinot 31 cilvēku un ievainojot 117 cilvēkus.

Tajā pašā dienā portālā ziedot.lv tika atvērts ziedojumu projekts ar šādu aprakstu: „Krievijas armijas un iedzīvotāju nežēlībai nav robežu. Raidīt savas nāves raķetes bērnu slimnīcai ir īpaša cietsirdība un prātam neaptverams noziegums. Aicinām ziedot palīdzībai „Okhmatdyt” bērnu slimnīcai Kijivā. Mūsu ziedojumi neatdzīvinās gruvešos mirušos, bet dos cerību izdzīvojušajiem, sniegs praktisku atbalstu un parādīs, ka mums nav vienalga. Ziedojumi slimnīcai Kijivā tiks nodoti sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Ukrainā.”

Valdgales bibliotēkā no 12. augusta līdz 20. septembrim norisināsies rotaļlietu sunīšu izstāde. Sunīšu īpašnieki Tālbergu ģimene no Valdgales aicina ziedot Ukrainas „Okhmatdyt” bērnu slimnīcas atjaunošanai ziedojumu portālā www.ziedot.lv vai zvanot uz ziedojumu tālruni, par to dāvinot vienu paša izvēlētu sunīti – rotaļlietu katram izstādes apmeklētājam.

Ziedot iespējams:

Šis apakšprojekts ir aktīvs no 29. jūlija līdz 25. augustam. Kooperatīvs LATRAPS akcijas noslēgumā dubultos apakšprojektā saziedoto summu.

Foto: Elza Tālberga