Talsi
Bērnu rotaļu laukums pie Vilkmuižas ezera

Kopīgā sadarbībā, pārskatot sākotnējās ieceres par bērnu laukuma izbūvi un ievērojot drošības un labiekārtojuma jautājumus, īstenota biedrības Talsu Komersantu Klubs iniciatīva par bērnu rotaļu laukuma izveidi Talsos.

Pateicoties biedrības aktivitātei, apgūstot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu, Talsu pilsētas pārvaldes darbam un piešķirtajam finansējumam no Dabas resursu nodokļa, kā arī Talsu novada pašvaldības līdzfinansējumam, atklāts bērnu rotaļu laukums un turpinās darbs pie aktīvās atpūtas zonas pilnveides dažāda vecuma cilvēkiem pie Vilkmuižas ezera.

Talsu Komersantu kluba” valdes priekšsēdētājs Jānis Grahoļskis laukuma atklāšanas pasākumā pateicās daudzajiem izbūves nodrošināšanā iesaistītajiem, skaidri parādot, ka tikai darbojoties kopā, cits citam palīdzot, ir izdevies tikt līdz veiksmīgam rezultātam, kas turpmāk priecēs bērnus.

Iekārtotajā teritorijā uzstādītas divas šūpoles un daudzveidīgs rotaļu elements „Četru torņu pils” (bērniem līdz 14 gadu vecumam), kā arī nodrošināts atbilstošs gumijas segums bērnu rotaļu laukumā.

Darbi pie Vilkmuižas ezera teritorijas labiekārtošanas turpināsies.

Pateicamies biedrībai par līdzšinējo sadarbību un vēlam drošus un priekpilnus mirkļus rotaļu laukuma apmeklētājiem!

Bērnu rotaļu laukums pie Vilkmuižas ezera