Novadā

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA „Factris LV1” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes biznesa kluba pasākumā „Kopā ar uzņēmējiem – pašvaldību izaugsmei!”

Reģionu attīstība nav iespējama bez veiksmīgas pašvaldību un uzņēmēju sadarbības. Uzņēmējdarbības vides uzlabošana un uzņēmējiem draudzīgi noteikumi ir priekšnoteikums investīciju piesaistei, jaunu darba vietu un produktu radīšanai, kā arī iedzīvotāju labklājības veicināšanai. Pasākums notiks 5. oktobrī no plkst. 14.30 līdz 16.30 Saldū.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes biznesa kluba pasākumā uzņēmējus uzrunās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs un Saldus uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs, SIA „Cannelle Bakery” valdes priekšsēdētājs Ivars Skrebelis. Ar prezentāciju par pašreizējo ekonomisko situāciju un izaicinājumiem uzņēmējdarbībā uzstāsies SIA „Factris LV1” izpilddirektors Kaspars Barons. Diskusijā “Kopā ar uzņēmējiem – pašvaldību izaugsmei!” piedalīsies arī Saldus novada pašvaldības priekšsēdētājs Māris Zusts un pārstāvji no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģionālās padomes, Saldus uzņēmēju biedrības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, aicināts arī Finanšu ministrijas pārstāvis. Diskusiju vadīs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes loceklis, Politikas daļas direktors Jānis Lielpēteris.

Dalība biznesa kluba pasākumā ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 3. oktobrim plkst.12:00. Reģistrēties iespējams šeit.

Kontaktpersona papildu informācijai: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona pasākumu organizēšanas vadītāja Santa Eizenarma-Leja (zvanot +371 29757233 vai rakstot santa.eizenarma@ltrk.lv).

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

Aija Rumba

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras