Talsi Kultūra

Visi zina, kas ir Miķeļdienas un Mārtiņdienas tirdziņš – grauzdēta cukura smarža, kārdinoši brūnu vafeļu kraukšķīgums, kēksiņu glazūras saldme, ko kārumniekiem piedāvā izbaudīt tirgotāji – bērni un jaunieši. Kāpēc gan aprobežoties tikai ar to un kāpēc gan nevarētu būt arī Osvalddienas tirdziņš?

5. augustā, kad vārdadienu atzīmē arī Osvaldi, no 17.00 līdz 21.00 Talsu tirgū sadarbībā ar „Ballīte ballītē” notiks pasākums bērniem. Tajā varēs izdejoties, sapīt skaistas bizes vai apgleznot sejiņas, baudīt cukurvati un slushies, kopīgi nofotografēties: vienvārdsakot, izampelēties.

Papildus tam aicinām pieteikties bērnus un jauniešus Osvalddienas tirdziņam! Ja proti gatavot gardas cepumu mājiņas, pildītās vafeles, kūkas un kūciņas, saldās un sāļās maizītes, esi pārvērtis vasaras veltes neredzētos ievārījumos, marinējumos, sīrupos un sulās, tad neturi sveci zem pūra, bet nāc tirgoties Talsu tirgū!

Tirdzniecības sortiments un vietas noformējums no jums, tirdzniecības vieta no mums!

Piesaki dalību no 12. līdz 26. jūlijam ŠEIT.

Kur tad liksies, Talsu tirgū tiksies!

Pieteikšanās Osvalddienas tirdziņam