Dundaga Sports

29. martā Dundagā, sporta kluba Dandijs” telpās, norisinājās pavasara sacensības – Lieldienu kauss vilkmē no zemes. Sportistiem bija iespēja sevi pierādīt vilkmes vingrinājumā, tāpat jebkurš jaunais sportists varēja startēt iesācēju grupā, kas līdz šim ir tikai domājis par sacensībām, bet vēl tajās nav piedalījies. Sacensībās piedalījās 22 sportisti no Dundagas, Talsu novada un Rīgas.

Sacensībās notika vairākās grupās – sieviešu grupā 1. vietu ieguva Laura Zingnika, bet 2. vietu Samanta Dzīle. Iesācēju grupā 1. vietu izcīnīja Alekss Subočs, bet 2. vietā ierindojās Kristers Šulcs, aiz sevis 3. vietā atstājot Kārli Beidiņu.

Jauniešu grupā uzvarēja Ernests Šmediņš, bet 2. vietu ieguva Francis Blūmentāls, savukārt 3. vietu ieguva Rūdolfs Dambergs. Junioru grupā bija divas svara kategorijas – svarā līdz 83 kg 1. vietu ieguva Lauris Krišjānis, aiz sevis atstājot Rūdolfu Miķelsonu un Arnoldu Bergmani. Savukārt svara kategorijā virs 83 kg 1. vietu ieguva Nauris Blaubergs, 2. vietu Niklāvs Krūmiņš, bet 3. vietā palika Kristers Karēlovs. Vīru grupā 1. vietu ieguva Edgars Tīfentāls, 2. vietā ierindojās Mārtiņš Rasa, bet 3. vietu ieguva Edgars Priede.

Absolūtajā vērtējumā sieviešu konkurencē kausu ieguva Laura Zingnika, vīru konkurencē Edgars Tīfentāls, bet jauniešu/junioru ieskaitē Nauris Blaubergs.

Paldies sacensību atbalstītājiem – veikalam Nieciņš”, Dion sportlab” Latvija, kā arī Oshee” Latvija par balvām. Nākamās lielās sacensības notiksies jau 15. jūnijā, kad Dundagā norisināsies Latvijas kausa posms spēka divcīņā – spiešana guļus + vilkme no zemes.