Dundaga
attēls

17. decembrī Dundagā, Brīvā laika pavadīšanas centrā, norisinājās Dundagas kauss novusā.

Dalībnieki sacentās grupu turnīrā, kur spēles norisinājās līdz 3 uzvarētiem setiem, lai noskaidrotu četrus labākos, kas tālāk cīnīsies pusfinālā un tad par vietu sadali. Pusfinālā tikās Valdis Zariņš pret Kristeru Karelovu, kā arī Ēriks Blumbergs pret Jāni Cirveli. Pēc saspringtām spēlēm par 1. vietu cīnījas Valdis ar Jāni, bet par trešo – Ēriks pret Kristeru.

• 1. vietu izcīnīja Jānis Cirvelis;
  • 2. vietu – Valdis Zariņš;
  • 3. vietu – Ēriks Blumbergs.

Tāpat noslēgušās lielākās skolēnu sacensībās svara stieņa spiešanā guļus – Latvijas spēcīgākā skola 2022. Kopā no visas Latvijas šajās sacensībās piedalījās 48 skolas, Dundagas vidusskolu ieskaitot, pulcējot kopā vairāk kā 450 skolēnu.

Labākos rādītājus no Dundagas vidusskolas uzrādīja Lienīte Trūle un Niklāvs Krūmiņš. Lienīte starp visām Latvijas skolniecēm absolūtajā vērtējumā ieņēma 6. vietu, bet Niklāvs starp skolniekiem palika 18. vietā absolūtajā vērtējumā. Tāpat Dundagas posms bija trešais apmeklētākais starp visām skolām.

Paldies dalībniekiem par atsaucību un dalību sacensībās, tiekamies sporta aktivitātēs jau 2023. gadā!

Edgars Tīfentāls,
Dundagas pagasta sporta organizators