Novadā

4. aprīlī visā Latvijā norisināsies ikgadējā karjeras izglītības programma Ēnu diena. Arī Talsu novada pašvaldība tradicionāli iesaistās Ēnu dienas aktivitātēs un aicina jauniešus iepazīt sev interesējošās profesijas tepat Talsu novadā.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.–12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 līdz 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Ēnu dienas mērķis ir paplašināt skolēnu redzesloku un izpratni par dažādu profesiju un nozaru prasībām, palīdzot jauniešiem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Šogad Talsu novada pašvaldība piedāvā iepazīties ar 14 dažādu amatu pārstāvju ikdienu. Vakancēm var pieteikties tīmekļvietnē www.enudiena.lv. Pašvaldībā būs iespēja iepazīt Talsu novada izpilddirektora vietnieka un dažādu jomu speciālistu ikdienu un aizkulises.

Aicinām novada jauniešus būt aktīviem un iesaistīties Ēnu dienas pasākumā!

Ēnu diena 2024