Sabiedrības līdzdalība
Daudzzīvokļu nams

Palielinoties publiskā finansējuma piesaistes iespējām ēku energoefektivitātes pasākumiem, Talsu novada pašvaldība organizē informatīvu tikšanos ar daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākajiem. Tikšanās paredzēta 13. aprīlī plkst. 17.30 Talsu novada administratīvā centra Lielajā zālē (Kareivju iela 7). Tiešraide Talsu novada pašvaldības Youtube profilā.

Tikšanās laikā būs iespēja uzzināt par finanšu institūcijas „Altum” piedāvātajām iespējām un finansējuma piesaisti, par ko stāstīs „Altum” energoefektivitātes programmu departamenta vadītāja Ieva Vērzemniece. Procesa gaitu no apsaimniekotāja puses atklās SIA „Talsu namsaimnieks”  valdes loceklis Egils Bariss, bet par pašvaldības piedāvātajām iespējām runās Talsu novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa un pašvaldības izpilddirektors Ivars Haselbaums.

Aicinām uz tikšanos ikvienas Talsu novada daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas vecāko, lai izrunātu jau praktiskus jautājumus, kas svarīgi energoefektivitātes projektu īstenošanā.