Sports Talsi
FC Talsi

Talsu sporta hallē notikušajā Latvijas Futbola federācijas telpu futbola Latvijas kausa astodaļfināla mačā 18. februārī FC Talsi izrādīja izcilu sniegumu, uzvarot virslīgas komandu FK Nīca/OtankiMill ar rezultātu 4:3. Spēlē, kas piesaistīja lielu skatītāju uzmanību, FC Talsi parādīja, ka ir nopietni noskaņota par saviem mērķiem šajā turnīrā. Vārtus FC Talsi komandas labā guva: Renards Krišjānis (6. min.) 1:0, Kristiāns Deniss Jaunkalns (23. min.) 2:1, Mārcis Šnēbergs (25. min.) 3:1, Edvards Neilands (28. min.) 4:1.

Sākotnēji Latvijas kausa izcīņai telpu futbolā pieteicās 13 komandas. Final 4 turnīrs notiks 20. un 21. aprīlī Kuldīgā, kur mājinieku komanda FC Nikers jau ir nodrošinājusi sev vietu finālčetriniekā. FC Talsi, kuri vēl nekad nav spēlējuši ceturtdaļfinālā, šogad ir parādījuši izcilu sniegumu, daļēji pateicoties spēlētāju, kas ieguva 2. vietu 2024. gada Latvijas Jaunatnes U-18 telpu futbola čempionātā, panākumiem – Kristiāns Deniss Jaunkalns, Edgars Zaļupe, Matīss Pucens, Kārlis Krampe, Raivo Klaģis, Edvards Neilands.

Komandā spēlēja: Rihards Brizga (G), Raivo Klaģis(G), Lauris Rezgals-Kalpmanis, Sandis Braunfelds (C), Renards Krišjānis, Mārcis Šnēbergs, Ģirts Grīslis, Kārlis Paegle, Kārlis Neilands, Kristiāns Deniss Jaunkalns, Edgars Zaļupe, Matīss Pucens, Kārlis Krampe, Edvards Neilands. Galvenais treneris: Andris Krišjānis, galvenais treneris treniņu procesā un neaizvietojams palīgs spēles laikā – Aivars Eņģelis.

FC Talsi pateicas par skatītāju atbalstu un aicina visus atbalstītājus apmeklēt ceturtdaļfināla spēli 9. martā plkst. 18.00 Talsos, kur tiksies ar RFS Futsal komandu.