Ģibuļi

Pagājušā gada 29. oktobrī Talsu novada pašvaldība saņēma Ģibuļu pagasta pārvaldes vadītājas Kitijas Vecmanes iesniegumu, kur tika lūgts pārtraukt darba tiesiskās attiecības. 27. janvārī Talsu novada domes deputāti lēma par darba tiesisko attiecību pārtraukšanu no 2022. gada 4. februāra.

K. Vecmane Ģibuļu pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumus veiks līdz 4. februārim. Pēc tam šos pienākumus uz laiku pildīs Jana Robalde, Valdgales pagasta pārvaldes vadītāja.

Pārvalžu vadītāju amatu vakances nav aizpildītas arī Dundagas un Rojas pagasta pārvaldēs, savukārt no 1. marta vakanta būs Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja amata vieta.

Talsu novada pašvaldības izpilddirektores vietnieks Arvis Lagzdiņš informēja, ka šī brīža izpildvaras prioritāte ir Talsu novada pilsētu un pagastu pārvalžu struktūras pārskatīšana. Tuvākajā laikā būs priekšlikumi tā uzlabošanai, piemēram, pārvalžu apvienību izveidošanas kritēriji, kas pēcāk tiks kompleksi skatīti ar pārvalžu vadītāju amata vietu skaitu.