Sabiedrības līdzdalība

No 7. līdz 21. maijam ikviens interesents var izteikt viedokli par sagatavotajiem grozījumiem Talsu novada pašvaldības domes 2023. gada 30. novembra saistošajos noteikumos Nr. 20 „Iedzīvotāju padomju nolikums”.

Saistošie noteikumi nosaka Talsu novada pašvaldības iedzīvotāju padomju izveidošanas un darbības nosacījumus. Saistošie noteikumi pamatā groza padomes vēlēšanu kārtību, lai tiktu samazināti finansiālie izdevumi vēlēšanu sagatavošanai un sarīkošanai, ar vēlēšanu kārtības grozīšanu saistītās tiesību normas, kā arī citus tehniskus un saturiskus precizējumus.

Saistošo noteikumu projektus, par kuriem sabiedrība tiek aicināta izteikt viedokli, Talsu novada pašvaldība publicē tīmekļvietnes www.talsunovads.lv sadaļā Aktualitātes/Sabiedrības līdzdalība/Sabiedrības viedokļa noskaidrošana par saistošo noteikumu projektiem. Savu viedokli par saistošo noteikumu projektu iedzīvotāji var izteikt, nosūtot to uz e-pasta adresi pasts@talsi.lv vai vēstulē uz adresi Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201. Vēstules tēmā lūdzam norādīt „Grozījumi Talsu novada pašvaldības domes 2023. gada 30. novembra saistošajos noteikumos Nr. 20 „Iedzīvotāju padomju nolikums””.

Pēc sabiedrības viedokļa noskaidrošanas visi viedokļi, komentāri, ieteikumi tiks apkopoti, izvērtēti, lai nepieciešamības un pamatojuma gadījumā mainītu, labotu vai papildinātu esošo noteikumu projekta redakciju.

Aicinām būt aktīviem un sekot līdzi norisēm pašvaldībā, lai kopīgi varētu pilnvērtīgāk realizēt sabiedrības intereses!