Sports

11. jūnijā Talsu novada Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē tika aizvadīts 1. posms Pļavu Kausam 2023 pludmales volejbolā, pie pietiekami lielā un nesavaldīga vēja, sildošās saules spēles norisinājās daudz grūtāk, bet viss salikās savās vietās, kā jau tam jābūt pludmales volejbolā.

Pludmales volejbols arī ar to ir interesants, ka to dalībnieki spēj pielāgoties un pārvaldīt bumbu, un galu galā būt labākam un izveicīgākam. Sacensības iesākās ar apakšējo piespēļu konkursu, kur sieviešu grupā labākā bija – Līze Feldmane, bet vīriešu grupā – Aigars Eglītis.

Šajā sezonā visas vasaras garumā plānots aizvadīt 6 posmus, kur katrs dalībnieks tiks vērtēts individuāli savā grupā.
1. posma labākie savās grupās:

Mix grupā:
1. vieta – Līze Feldmane/Edgars Grablovskis
2. vieta – Hevena Lepera/Reinis Patmalnieks
3. vieta – Anna Laura Krauze/Matīss Apsāns

Jauniešu, iesācēju un veterānu grupā:
1. vieta – Mārcis Beinarovičs/Romāns Saveļjevs
2. vieta – Kristers Šulcs un Ingars Blumbergs
3. vieta – Krišjanis un Jānis Zingniki

Vīriešu grupā:
1. vieta – Singurs Zariņš/Toms Kalniņš
2. vieta – Mikus Podkalns/Aigars Eglītis
3. vieta – Oskars Tiļļa /Mārcis Kazakēvičs

Paldies dalībniekiem par dalību, un  atbalstītājiem – Talsu novada pašvaldībai; Talsu Kultūras un sporta attīstības nodaļai; Laucienes pagasta pārvaldei; Vīriešu frizētavai „Barbershop”; Laucienes sporta centram; Biedrībai „SK Lauciene”.

18. jūnijā norisināsies Pļavu kausa 2023 2. posms

Atgādinu, ka sacensībām jāpiesakās iepriekš pa tel. 28385008 līdz 17. jūnija plkst. 17.00 (īsziņā grupa, vārdi un uzvārdi).