Sports
Rallija auto konkursa kolāža

Sagaidot FIA pasaules rallija čempionātu Talsu novadā, Talsu novada pašvaldība, sadarbojoties ar SIA „RA EVENTS”, organizēja radošo darbu konkursu „Mana rallija mašīna FIA pasaules rallija čempionātā”. Tajā tika saņemti četru bērnu veikumi, kuri ļāva vaļu iztēlei un no otrreiz pārstrādājamajiem materiāliem radīja savu sapņu mašīnu prototipus.

Konkursā radošos darbus iesūtīja Evelīna Kiškorne, Ralfs Līdums, Stefans Supe un Krišjānis Valters. Jaunieši savu radošumu atklāja, izmantojot dažādus otrreiz pārstrādājamos materiālus: skārdenes, papīru un kartonu, plastmasas izstrādājumus, pudeļu korķus.

Par uzvarētāju konkursā atzīts Stefana Supes darbs, kurā integrēts Talsu brunča raksts un atsauce uz vietējā uzņēmuma ražoto produkciju.

Stefans iegūs galveno balvu braucienu ar „Tet Rally Latvia” rīkotāja SIA „RA EVENTS” organizētu ekipāžu, bet iepriecināti ar biļetēm uz Latvijā pirmo reizi notiekošo FIA pasaules rallija čempionātu un Talsu novada pašvaldības simpātiju balvām tiks visi konkursa dalībnieki un viņu ģimenes.

Organizētāji ar konkursa dalībniekiem sazināsies šīs nedēļas laikā.

2024. gads Latvijas autosporta vēsturē būs ļoti nozīmīgs: 18.–21. jūlijā pirmo reizi Latvijā notiks FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posms (ar ātrumposmiem Tukuma, Talsu, Kuldīgas, Dienvidkurzemes novados un Liepājā). 19. jūlijā Talsu pilsētas ātrumposms būs no Gravas ielas (pie Talsu tirgus), caur Pilsētas laukumu un gar brīvdabas estrādi „Sauleskalns”. Tāpat skatītājiem būs iespēja vērot rallija ekipāžu meistarību Strazdes pagasta un Andumu ātrumposmā.