Novadā
attēls

Jaunais gads tuvojas straujiem soļiem, un Talsu novada pašvaldība nākamā gada plānu atzīmēšanai jau sagatavojusi 2023. gada galda kalendāru. Tajā akcentēti interesanti tūrisma galamērķi un mūsu pilsētām un pagastiem raksturīgie svētki un pasākumi.

Ik gadu Talsu novada pašvaldība izdod galda kalendāru, ko dāvina pašvaldības darbiniekiem un sadarbības partneriem. Nākamais gads tajā iezīmēts, izceļot dažādus tūrisma galamērķus un pilsētās un pagastos notiekošos tradicionālos, mums īpašos, pasākumus.

Šogad kalendāru ierobežotā tirāžā var iegādāties arī tūrisma informācijas centros Talsos, Valdemārpilī, Rojā un Mērsragā. Kalendāra cena ir 1,06 eiro un tā būs lieliska dāvana ikvienam, kam Talsu novads ir jau sirdī vai kas vēlas to labāk iepazīt.

Galda kalendārā izmantotas Ainara Gaida, Sergeja Klimanska, Mykytas Nahnibedas, Sandas Poriņas, Ievas Andrupes un Andra Zemela fotogrāfijas, savukārt tekstus radījusi Līva Maķe, Inese Roze un Inita Fedko. Salikumu nodrošināja Marta Rake-Lasmane, bet kalendāru drukāja SIA „IBC Print Baltic”.