Sociālā aizsardzība

Talsu novada pašvaldība jau vairākus gadus piešķir pabalstu politiski represētajām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem. Arī šis gads nav izņēmums, un pabalstam var pieteikties no 1. oktobra līdz 1. decembrim. Tiesības saņemt pabalstu ir personām, kurām piešķirts politiski represētas personas vai nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statuss un kuras deklarētā un faktiskā dzīvesvieta ir Pašvaldības administratīvajā teritorijā. Vienreizēja pabalsta apmērs vienai personai ir 50 eiro. Pabalsts jāpieprasa, un tas tiek piešķirts vienu reizi gadā no 1. oktobra līdz 1. decembrim.

Lai saņemtu pabalstu, nepieciešams iesniegt iesniegumu:

• pilsētu un pagastu pārvaldēs vai ievietojot pastkastītēs pie pārvaldēm, norādot „Sociālajam dienestam”;
  • nosūtot pa pastu (Kareivjus iela 7, Talsi, LV-3201);
  • parakstītu ar elektronisko parakstu un nosūtītu e-pastā socialais.dienests@talsi.lv.

Iesnieguma veidlapa elektroniski pieejama www.talsunovads.lv sadaļā Dokumenti/ Iesniegumu veidlapas.

Iesniegumā jānorāda, vai persona pabalstu vēlas saņemt kasē vai kā pārskaitījumu uz kontu, norādot konta numuru. Vairāk informācijas pa tālruni 63221889, 29357075.