Novadā
Agris Rozenfelds
Foto: Linards Āboltiņš

25. jūlijā Talsu novada pašvaldības domes sēdē tika skatīts lēmums par Talsu novada pašvaldības izpilddirektora iecelšanu amatā. Par izpilddirektoru izraudzīts Agris Rozenfelds.

Pašvaldība šī gada 22. maijā izsludināja konkursu uz izpilddirektora amatu, kura rezultātā konkursa komisija ieteica virzīt iecelšanai izpilddirektora amatā Agri Rozenfeldu. Šis amats ir vakants kopš 24. maija, kad darba tiesiskās attiecības pārtrauca Ivars Haselbaums.

A. Rozenfeldam ir plaša vadības pieredze gan privātajā, gan publiskajā sektorā. Savā CV viņš norāda, ka līdz šim ir pildījis SIA „Saldus komunālserviss” valdes priekšsēdētāja pienākumus. Iepriekš ir bijis arī SIA „Kuldīgas slimnīca” valdes priekšsēdētājs, Latvijas slimnīcu biedrības valdes loceklis, Kuldīgas novada Pelču pagasta pārvaldes vadītājs, kā arī strādājis par būvuzraugu un būvdarbu vadītāju dažādos uzņēmumos. Absolvējis pašreizējo Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti uzņēmējdarbības un biznesa procesu vadības specialitātē un Rīgas Tehniskajā universitātē apguvis inženiera arodu autoceļu būvniecībā.

Darba tiesiskās attiecības A. Rozenfelds uzsāks 1. augustā, slēdzot līgumu uz pieciem gadiem. Domes deputāti viņa kandidatūru atbalstīja ar 16 balsīm (trīs deputāti sēdē un balsojumā nepiedalījās).