Sabiedrības līdzdalība Talsi

Lai apzinātu nepieciešamos uzlabojumus sabiedriskā transporta maršrutos Talsu pilsētā un lai sāktu sarunas par to iespējamu ieviešanu, Talsu novada pašvaldība aicina iesūtīt ierosinājumus par nepieciešamajām izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā.

Ierosinājumus par nepieciešamajām izmaiņām Talsu pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos – precizētas pieturvietas, jaunu maršrutu ieviešana un citas nepieciešamības – lūdzam iesūtīt elektroniski talsi.parvalde@talsi.lv vai pa pastu Talsu pilsētas pārvaldei (Kalna iela 4, Talsi, Talsu novads, LV– 3201) līdz 3. jūlijam. Tāpat tos iespējams elektroniski iesūtīt pasts@talsi.lv, ievietot pie Talsu novada administratīvā centra (Kareivju iela 7, Talsi) izvietotajā pasta kastītē, ienest Talsu novada administratīvā centra Apmeklētāju pieņemšanas centrā vai Talsu Galvenās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļā.

Pēc ierosinājumu apkopošanas Talsu novada pašvaldība sāks sarunas ar vietējo sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzēju A/S „Talsu autotransports”, lai izvērtētu, kādus priekšlikumus ir iespējams integrēt transportu kustībā. Savukārt pēc tam vēlamās izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos būs jāsaskaņo ar VSIA „Autotransporta direkcija”.