Novadā

Talsu novada pašvaldība izsludina pieteikšanos līdz 19. aprīļa plkst. 17.00 finansiālā atbalsta saņemšanai nometņu organizēšanai 2022. gadā.

Pieteikties var Talsu novada pašvaldības padotībā esošās iestādes un Talsu novada pašvaldībā reģistrētās nevalstiskās organizācijas bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai.
Noteikumu mērķis ir radīt vienotu pieeju nometņu finansēšanai, lai veicinātu bērnu un jauniešu veselīgu dzīvesveidu, jaunu zināšanu un prasmju apguvi, radošās un individuālās pašizpausmes un sekmētu nometņu darbības kvalitāti.

Lai saņemtu Finansiālo atbalstu, nometnes dalībniekiem jābūt bērniem vai jauniešiem, no kuriem vismaz 3/4 deklarētā dzīvesvieta ir Talsu novada administratīvajā teritorijā vai mācās kādā no Talsu novada pašvaldības izglītības iestādēm.

Iestāde, iesniedzot pieteikumu, var pretendēt uz Finansiālo atbalstu bērnu un jauniešu dienas vai diennakts nometņu organizēšanai, ja:

• nometne norisinās Talsu novadā (izņemot sporta profesionālās ievirzes nometnes),
  • nometnes ilgums ir no 3 (trīs) dienām/diennaktīm līdz 10 (desmit) dienām/diennaktīm,
  • dalībnieku skaits nometnē – ne mazāk kā 15 dalībnieki un ne vairāk kā noteikts normatīvajos aktos,
  • organizētu nodarbību laiks diennakts nometnē – ne mazāk kā 5 (piecas) stundas dienā.

Lai pieteiktos Finansiālajam atbalstam, Iestāde/NVO Izglītības pārvaldē iesniedz:

Iestāde/NVO, kas saņēmusi Finansiālo atbalstu, 20 darba dienu laikā pēc nometnes norises Izglītības pārvaldē iesniedz:

Pieteikumu iesniegšana Talsu novada Izglītības pārvaldē, Kareivju ielā 7 (1. korpuss, 4. stāvs) līdz 19.04.2022. plkst. 17.00. vai ar drošu elektronisko parakstu parakstīta dokumenta formā: e-pastā: izglitibasparvalde@talsi.lv

Dokumentācija: