Aicinājums video

Gatavojoties Latvijas Republikas 105. dzimšanas dienai, Talsu novada pašvaldība aicina ikkatru uzvilkt tautastērpu vai tautisku tērpu, kas vizuāli asociē piederību Talsu novadam, un piedalīties video apsveikuma filmēšanā. Esi klāt vēsturiskajā notikumā, lai sveiktu savu ģimeni, draugus un līdzcilvēkus, savu novadu un Latviju tās proklamēšanas dienā!

Filmēšana paredzēta 4. novembrī no 12.00 Talsu Sauleskalna estrādē līdz aptuveni 16.00. Patlaban filmēšana paredzēta divās daļās: Sauleskalna estrādē, kur dejas horeogrāfijā izvīsies Talsu saulītes zīme, un Pilskalnā, kur kustībā tiks apspēlēts Latvijas karogs. Sliktu laikapstākļu gadījumā (spēcīgas lietavas) darbība notiks Talsu Valsts ģimnāzijas aktu zālē: rīt šaubu gadījumā sekojiet līdzi informācijai Talsu novada pašvaldības sociālajos tīklos, kur tiks ziņots, ja filmēšana notiks Talsu Valsts ģimnāzijā.

Talsu deju apriņķa virsvadītājs Reinis Rešetins ikvienu ievīs Talsu saulītes rakstā, izceļot gan kopības sajūtu, gan tautisko tērpu piesātinātās krāsas. Muzikālo noformējumu būs sarūpējis Talsu Mūzikas skolas pedagogs Artis Balmanis ar audzēkņiem, bet video filmēs SIA „TV 9 pakalni” video operators Ģirts Grenevics. Dalībniekus spēcinās silta zupa.

Latvijas Republikas apsveikuma filmēšanā aicināts pievienoties ikviens  – gan liels, gan mazs – no visām Talsu novada pilsētām un pagastiem. Mēs kopā esam Latvija, mūsu mājas!