Sports
Jaunizveidotā FK „Talsi” sieviešu florbola komanda

Svētdien, 21. aprīlī, jaunizveidotā FK Talsi” sieviešu florbola komanda ieradās Kocēnos, lai piedalītos Latvijas sporta veterānu-senioru savienības oganizētajās Latvijas pašvaldību veterānu-senioru 61. sporta spēļu finālsacensībās” vecuma grupā 30+”.

Pirmajā spēlē Talsu meitenes tikās ar Ķekavas novada komandu. Pēc nospēlētām 20 minūtēm spēli noslēdzot ar rezultātu 0:3. Kaut arī spēle zaudēta, dāmas jutās pacilātas, ka pēc trijiem treniņiem Talsos izdevās veiksmīga saspēle un bīstami metieni pa pretinieku vārtiem.

Otrajā spēlē Talsu novads uz laukuma tikās ar Valmieras novada komandu, kura jau pirmajās spēles minūtēs noteica strauju tempu. Kā atzina arī pašas Talsu meitenes, Valmieras novada dāmas ir ļoti spēcīgs pretinieks ar pieredzējušām spēlētājām. Talsu komandas vārtsardze Krista Eņģele šajā spēlē parādīja savu meistarību, izķerot ļoti daudz bīstamu metienu, bet Valmieras komanda parādīja savu pārākumu, spēli noslēdzot ar rezultātu 0:8.

Kaut arī piedzīvoti divi zaudējumi, turnīrā kopumā, FK Talsi” ieguva 3. vietu, bronzas medaļas un kausu.

Pēc turnīra Talsu komandas meitenes jūtas lepnas par savu sniegumu uz laukuma, iegūto pieredzi, kā arī mājās atgriezās entuziasma pilnas pilnveidoties un turpināt aktīvi trenēties. Kaut arī spēles notika 300 km prom no mājām, FK Talsi” sieviešu komanda izsaka lielu pateicību ģimenēm un draugiem, kuri ieradās Kocēnos, lai paustu aktīvu atbalstu komandai, atrodoties sporta zāles tribīnēs!