Talsi
Jauns stāvlaukums Dundagas ielā 22, Talsos

Pēc daudzstāvu mājas iedzīvotāju lūguma, kā arī automašīnu noslogotības un plūsmas izvērtēšanas, Talsu novada pašvaldība ir finansējusi stāvlaukuma izbūvi Dundagas ielā 22, Talsos. Pie ēkas ir izveidots stāvlaukums, kas nodrošina vietu divpadsmit automašīnām.

Stāvlaukuma izbūve tika veikta, realizējot būvprojektu „Stāvlaukuma izbūve pie Dundagas ielas 22, Talsos, Talsu novadā”. Būvdarbus veica SIA „Prestons”, savukārt būvuzraudzību nodrošināja SIA „Somniar”. Kopējās būvniecības un būvuzraudzības izmaksas – 21622,65 EUR (ieskaitot PVN).

Šis projekts būtiski uzlabos iedzīvotāju dzīves kvalitāti, nodrošinot ērtāku un drošāku automašīnu novietošanu tuvāk dzīvesvietai. Pašvaldība turpinās rūpēties par infrastruktūras uzlabošanu, lai veicinātu pilsētas attīstību.