Sports
SK Lauciene volejbola komanda

15. maija vakarā Talsu novada Laucienes sporta centrā tika noskaidroti Tukuma novada atklātā 2022./2023.gada volejbola čempionāta uzvarētāji vīriešu komandām. Laucienes komanda 27. sezonu noslēdz ar lielisku uzvaru pār Saldus VK Druva komandu.

Šo sezonu uzsākām diezgan pārliecinoši, tomēr regulārajā turnīrā tika piedzīvoti arī daži zaudējumi, bet noslēdzām kā līderi. Tas deva iespēju rīkot mājas spēles, kas viennozīmīgi deva priekšrocību, jo līdzjutēju atbalsts bija jūtams un tas arī nostrādāja  finālā sērijā 2:1.

„SK Lauciene" komandu pārstāvēja: Singurs Zariņš, Normunds Krūze, Kārlis Pētersons, Mareks Viņiarskis, Marguss Asplints, Kaspars Viņiarskis, Edgars Vicinskis, Klāvs Muižnieks, Arvis Reinholds, Rūdolfs Ozoliņš, Kalvis Liepa, Juris Popmanis, Jānis Dombrovskis un Didzis Roze.

Liels paldies mājas spēļu tiesnešiem Aivaram Pekmanim un Almantam Kalniņam, kā arī sekretārei Karīnai Osei.

Liels paldies komandas atbalstītājiem: Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, Sporta centrs „Lauciene", SIA „Vika Wood", SIA „Scandbio Latvia".

„SK Laucienes" komandas kapteinis Singurs Zariņš: „Kas ilgi nāk, tas labi nāk. Beidzot mēs visi kopā to izdarījām! Paldies vīriem par aizraujošo sezonu un spēlēm, paldies ģimenēm un draugiem par lielisko atbalstu kādā bija bauda spēlēt! Paldies Normundam Krūzem, kurš ir galvenais komandas dzinējspēks un motors! Volejbols ir foršs! Lai visiem skaista vasara un tiekamies smiltīs!"

Vēlreiz liels paldies skatītājiem un atbalstītajiem par sniegto atbalstu!