Novadā

13. aprīlī Talsu novada domes deputāti apstiprināja kultūras, sporta un tūrisma jautājumu komitejas priekšsēdētāju: turpmāk šos pienākumus pildīs Ieva Brūna. Savukārt komitejas priekšsēdētājas vietnieka pienākumus veiks Almants Kalniņš.

I. Brūnas kandidatūru komitejas priekšsēdētāja amatam izvirzīja Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone, to apstiprināja pārējie komitejā klātesošie deputāti.

„Paldies par uzticētajiem pienākumiem! Pildīšu tos no sirds. Mums ir ļoti daudz ideju, ko realizēt, un sadarbība būs pamata vērtība, kā strādāšu,” sacīja I. Brūna.

Savukārt par kultūras, sporta un tūrisma jautājumu komitejas priekšsēdētājas vietnieku deputāti apstiprināja Almantu Kalniņu. A. Kalniņš līdz šim darbojas pašvaldības sporta komisijā, ir sporta jomas entuziasts.

„Lai arī lielāka pieredze man ir tieši sporta jomā, tomēr strādāšu tā, lai šīs jomas – kultūru, sportu un tūrismu – sakārtotu visā novadā,” piebilda A. Kalniņš.

Talsu novada pašvaldība jau informēja, ka 16. martā no kultūras, sporta un tūrisma jautājumu komitejas priekšsēdētājas amata atkāpās tās iepriekšējā priekšsēdētāja Ilva Norenberga.