Kultūra

Rīt, 11. novembrī plkst. 15.00 Talsu novads aicina Talsu Valsts ģimnāzijas dārzā uz Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru piemiņas vietas atklāšanu. Šajā pasākumā mēs atzīmēsim mūsu varoņu drosmi un ieguldījumu Latvijas brīvības cīņā, lai šodien mūsu zemi mēs varētu saukt par mājām.

Pasākumā piedalīsies Talsu novada domes priekšsēdētājas vietnieks Lauris Pīlēģis, Jaunsardzes centra 1. novada pārvaldes vadītājs Artis Guzlēns, Zemessardzes 46. kājnieku bataljona kapelāns Arnis Suleimanovs, viena no Lāčplēša kara ordeņa kavalieru piemiņas vietas idejas autorēm  Ilze Indriksone.

Talsu novada pašvaldība aicina ikvienu arī uz Lāčplēša dienas lāpu gājienu „Gaismas ceļš”, kur ar sveces vai lāpas liesmiņu visi kopā godināsim varoņus un vienosimies atceres pasākumā pie pieminekļa „Koklētājs”, lai ar lepnumu pieminētu un godinātu vēstures notikumus.

Gājiena norises plāns:

• plkst. 17.15 ikviens aicināts pulcēties pie Talsu sporta nama, lai stātos gājienam;
  • plkst. 17.30 gājiena sākums;
  • plkst. 18.00 piemiņas brīdis pie pieminekļa „Koklētājs”.

Ar visiem Valsts svētku mēnesim veltītajiem pasākumiem Talsu novadā var iepazīties šeit.

Lācplēša kara ordeņa piemiņas vietas atklāšanas pasākums