Mērsrags Sports

Sestdien, 14. oktobrī, Engures ezera laivu bāzē „Pīlēni” Mērsraga pagastā risinājās Latvijas čempionāta spiningošanas divcīņā 2. posms. Spiningotāji no rīta septiņas stundas darbojās Engures ezerā, bet pēcpusdienā krastā mērojās ar spēkiem mērķī mešanā Ārenberga mērķī.

Praktiskajā spiningošanā 2. posmā trešā vieta individuāli Gintam Šulcam („Kīīīlo”), otrā vieta Renāram Heringam („Kīīīlo”), bet pirmā vieta Artūram Dzeguzem („Āķis lūpā/Den Basta Fiskaren),

Kastingā trešajā vietā Arnis Indriksons („Slapjie Kalēti” – 72 punkti), otrajā vietā kastingā Vladislavs Ļubimovs („Copes Dūži”  – 78 punkti), pirmā vieta Guntis Krūze („Slapjie Kalēti” – 80 punkti).

Individuālajā kopvērtējumā Latvijas čempionāta otrajā posmā uzvar Artūrs Rozenbergs – „Kīīīlo” komandas pārstāvis, otrajā vietā Artis Akmanis („Slampe”), bet Gintam Šulcam („Kīīīlo”), Latvijas čempionāta otrajā posmā bronzas medaļa.

Komandu vērtējumā otrajā posmā pirmajā vietā „Slapjie Kalēti” (Arnis Indriksons, Guntis Krūze, Ģirts Ločmelis, Dainis Viršilas), otrie „Kīīīlo” (Renārs Herings, Gints Šulcs, Mārtiņš Pluģis, Artūrs Rozenbergs), bet trešajā vietā komanda „Copes Dūži” (Staņislavs Pinka, Deniss Ozols, Andrejs Ļubimovs un Vladislavs Ļubimovs).

Čempionāta kopvērtējumā saskaitot kopā paveikto pirmajā un otrajā posmā par labākajiem spiningošanā kļuva – Ģirts Ločmelis („Slapjie Kalēti” – 3. vieta), Gints Šulcs („Kīīīlo” – 2. vieta) un pirmajā vietā Artūrs Dzeguze komanda „Āķis lūpā/Den Basta Fiskaren”.

Kastingā trešais čempionāta kopvērtējumā Artūrs Rozenbergs („Kīīīlo”), otrajā vietā Oskars Apsītis („Mērsrags-2”), bet uzvar Dainis Lašins („Jelgava”).

Latvijas čempiona titulu spiningošanas divcīņā 2023. gadā individuāli izcīnīja Gints Šulcs („Kīīīlo”), sudrabs Artūram Rozenbergam („Kīīīlo”), bet bronza Ģirtam Ločmelim („Slapjie Kalēti”).

Komandu vērtējumā Latvijas čempionu tituls un zelta medaļas „Kīīīlo” (Renārs Herings, Gints Šulcs, Mārtiņš Pluģis, Artūrs Rozenbergs), otrie komanda „Slapjie Kalēti” (Arnis Indriksons, Guntis Krūze, Ģirts Ločmelis, Dainis Viršilas), bet trešajā vietā un bronzas medaļas saņem komanda „Āķis Lūpā” (Rainers Toperkovs, Oskars Osis, Artūrs Dzeguze, Sandis Mertens).

Sacensību organizatori saka paldies par atbalstu un sadarbību Talsu novada pašvaldībai, Mērsraga pagasta pārvaldei, Laivu bāzei „Pīlēni”, firmai „Gards un personīgi Jānim Stikutam!