Mērsrags Sports
Latvijas čempionātā spiningošanas divcīņā noslēdzies pirmais posms

Sestdien, 6. jūlijā, Engures ezera laivu bāzē „Pīlēni” risinājās Latvijas čempionāta spiningošanas divcīņā 1. posms. Spiningotāji no rīta septiņas stundas darbojās Engures ezerā, bet pēcpusdienā krastā mērojās ar spēkiem mērķī mešanā Ārenberga mērķī.

Pirmā posma garākās līdakas (83 cm) savā ieskaitē ieguva Artis Akmanis („Slampe”) un Valērijs Pavlovs („Predator”). Skaistākais asaris – (37 cm) Aldas Novickas (Jelgava) kontā.

Praktiskajā spiningošanā trešā vieta individuāli Haraldam Rudukam („Den Basta Fiskaren”), otrā vieta Ģirtam Ločmelim („Slapjie Kalēti”), bet pirmā vieta Vladislavam Ļubimovam („Zebra Master”).

Kastingā trešajā vietā Renārs Herings („Windlions/Kīīīlo” – 76 punkti), otrajā vietā Artūrs Rozenbergs („Windlions/Kīīīlo – 80 punkti), pirmajā vieta Dainis Lašins („Jelgava” – 82 punkti).

Individuālajā kopvērtējumā Latvijas čempionāta pirmajā posmā uzvar Ģirts Ločmelis – „Slapjie Kalēti” komandas pārstāvis, otrajā vietā Gints Šulcs no komandas „Windlions/Kīīīlo”, bet Renāram Heringam („Windlions/Kīīīlo”) Latvijas čempionāta pirmajā posmā bronzas medaļa.

Komandu vērtējumā pirmajā vietā „Windlions/Kīīīlo” (Renārs Herings, Gints Šulcs, Mārcis Dzērve, Artūrs Rozenbergs), otrie „Den Basta Fiskaren” (Artūrs Dzeguze, Edijs Joksts, Sandris Mertens un Haralds Ruduks), bet trešajā vietā komanda „Mērsrags” (Oskars Apsītis, Uldis Zutis, Ingus Šaudens, Mārtiņš Freibergs).

Sacensību organizatori saka paldies par atbalstu un sadarbību Latvijas makšķerēšanas sporta federācijai, Talsu novada pašvaldībai, Mērsraga pagasta pārvaldei, Laivu bāzei „Pīlēni”, firmai „Gards” un personīgi Jānim Stikutam!

Tiksimies otrajā posmā!

Latvijas čempionātā spiningošanas divcīņā noslēdzies pirmais posms