Roja Uzņēmējdarbība
Mazo ostu attīstības un investīciju iespējas

Aicinām pieteikt dalību Biznesa kluba pasākumam „Mazo ostu attīstības un investīciju iespējas”, ko organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību. Pasākums notiks 7. augustā no plkst. 14.00 līdz 18.00 Kaltenes klubā, Rojas Jūras zvejniecības muzeja filiālē.

Pasākuma mērķis ir sniegt visaptverošu pārskatu par mazo ostu attīstības iespējām, apspriest investīciju piesaistes stratēģijas un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī veicināt sadarbību starp uzņēmējiem, valsts un pašvaldību pārstāvjiem un vietējām kopienām.

Pasākuma pirmajā daļā tiks sniegtas prezentācijas par mazo ostu lomu reģionālajā ekonomikā, tostarp apspriesti ilgtspējīgas attīstības principi, dažādu ostu specifisko ieguldījums vietējā attīstībā, finansēšanas iespējas mazo ostu attīstībai un to integrācija vietējās kopienās.

Diskusiju panelī paredzēta diskusija par galvenajiem izaicinājumiem un iespējām mazo ostu attīstībā, investīciju piesaistes stratēģijām, ilgtspējīgas attīstības principu ieviešanu un valsts atbalsta mehānismiem, kā arī veidiem, kā uzlabot infrastruktūru un palielināt mazo ostu pievilcību investoriem, un veicināt efektīvu sadarbību starp dažādām iesaistītajām pusēm.

REĢISTRĀCIJA: https://ej.uz/LTRK-KURZEMES-BIZNESA-KLUBS-TALSI-2024

Pasākums ir bezmaksas un pieejams ikvienam interesentam!