Lauciene Balgale Ķūļciems Mērsrags
Lauciene

11. septembra Talsu novada pašvaldības domes sēdē skatīts jautājums par Laucienes apvienības pārvaldes vadītāju. Amatā stāsies Juris Kronbergs, kurš apstiprināts ar 15 deputātu balsīm, sēdē nepiedalījās četri deputāti.

Līdz šim Juris Kronbergs strādājis Dobeles novada pašvaldībā kā Bērzes pagasta pārvaldes vadītājs, pirms tam bijis Bērzes pagasta padomes izpilddirektors, kā arī saimnieciskās daļas vadītājs. J. Kronbergs ir dzimis un audzis Talsos, šī teritorija viņam ir labi zināma.

J. Kronbergam ir vairāk nekā 30 gadu pieredze darbam pašvaldībā, labi pārzinot pašvaldības darbu un administratīvos procesus, ir pieredze darbam ar pašvaldības budžeta organizēšanu un sastādīšanu, kā arī ar dažādiem projektiem. „Pašvaldība ir paredzēta iedzīvotājiem, nevis iedzīvotāji – pašvaldībai,” kā savu galveno atziņu darbā pašvaldībā min Juris Kronbergs.

Juris Kronbergs Laucienes apvienības pārvaldes vadītāja pienākumus sāks pildīt 16. septembrī. Jāpiemin, ka Laucienes pagasta apvienības pārvaldes apsaimniekojamā teritorija no 1. septembra ir Laucienes, Mērsraga, Balgales un Ķūļciema pagasts.