Sports
bērnu kopbilde

30. jūlijā Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē norisinājās gadskārtējie Laucienes pagasta sporta svētki. Laucienes pagastā dzīvo daudz aktīvo ļaužu, kuri šo pasākumu apmeklē gadu no gada. Liels prieks par tiem, kuri jau savu dzīves vietu atraduši citā pilsētā, novadā un pat valstī, bet uz šo pasākumu atrod iespēju ierasties un kopā pavadīt gana interesantu dienu.

Kā allaž pasākumā varēja izpausties dažādās tradicionālās un netradicionālās sporta aktivitātēs, kā arī visas dienas garumā izmantot piepūšamās atrakcijas. Pasākums iesākās ar Pļavmuižas saieta nama bērnu un sieviešu deju kolektīva priekšnesumiem, ar Laucienes pagasta pārvaldes vadītāja Jura Upmaļa uzrunu, laba vēlējumiem un dienas programmas izklāstu.

Pasākumu atbalstīja ļoti daudzi uzņēmēji, par to liels paldies!

SIA „EKO RA 2”, Reinis Tenbergs un Aigars Linde;SIA „Laucienes Zemes”, Ainārs Spridzēns;Nurmuižas kompleksa īpašnieks Oļegs Fiļs;SIA „Ieroči”, Ilze Čakle;SIA „Vika Wood”, Haralds Kronbergs;Dzintra Indriksone;Vīnu darītava „Vējkalnietis”, Varis Baņģieris;Z/S „Artūri”, Artūrs Tesļuks;SIA „HARDY”, Sandijs Eglītis;Kafejnīca „Galdiņ Klājies”, Rozentāļu ģimene;Veikals „Nieciņš”, Gatis Biezais un ģimene;Veikals–Bufete „Pie Adrijas”;Laucienes pagasta pārvalde.

Liels paldies brīvprātīgajiem tiesnešiem un palīgiem: Edīte Kaugure (zole), Raja Prūse (pudeļu met. riepās), Agija Gribuste (diskgolfs), Arta Vanaga (šautriņas), Vikija Gribuste (basketbola met.), Alise Krūmiņa (šaušana), Kitija Gribuste (reģistrācija), Elza Akmeņlauka (golfs), Raimonds Škapars (golfs), Elīza Akmeņlauka (šautriņas), Artūrs Bērziņš (loka šaušana), Ingus Bērziņš (tehniskais darbinieks), Sonora  Kozlova (petanks), Pēteris Šteinbergs (petanks), Luīze Vecmane, Madara Vīķe (pirmsk. bērni). Fotogrāfs Ojārs Briedis.

Vēlreiz paldies visiem dalībniekiem un uz tikšanos!

Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs, pasākuma organizators