Sports

30. decembrī Talsu novada pašvaldības Laucienes sporta centrā norisinājās šī gada pēdējās sacensības zolītē un volejbolā jauniešiem 4×4.

Par „Laucienes Kausa 2022/2023” 6. posma zolītes spēlē uzvarētāju kļuva vandzennieks Mārcis Ozoliņš, 2. vietā – Lāsma Alkšbirze (Dundaga), 3. vietā – Didzis Mertens (Talsi). Liels paldies tiesnesei Edītei Kaugurei!

Volejbolā „Laucienes Kausa 2022/2023” jauniešiem 4×4 3. posms iesākās ar apakšējo piespēļu konkursu, kur veiksmīgākie bija Selīna Zēles un Mārcis Beinarovičs. Šajā posmā dalību pieteica 12 komandas no dažādām vietām – Dundagas, Engures, Tukuma, Stendes, Talsiem un Laucienes, kas sacensības padarīja par aizraujošām un interesantām.

1. vieta tika komandai „Dundaga” (Klāvs Alkšbirze, Rainers Blumbergs, Mareks Zumbergs un Kristers Šulcs).
2. vieta – komandai „Gandrīz Vietējie” (Amanda Dinsberga, Kristena Smildzēja, Indars Asars un Tomass Silavs).
3. vieta – komanda „Piešķil Ju Hū”(Karīna Ose, Diāna Lubgane, Rainers Lācis un Ričards Dambergs).

Liels paldies Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, Laucienes sporta centra darbiniecēm – Valentīnai Cuzņetovai un Gundegai Rozenbergai, visiem dalībniekiem un viņu vecākiem!

Laimīgu un sportisku 2023. gadu!

Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs