Novadā Sabiedrības līdzdalība
Pagarina pieteikšanos dalībai iedzīvotāju padomēs

Ir noslēgusies pieteikšanās dalībai Talsu novada pagastu un pilsētu iedzīvotāju padomēs. Pateicamies visiem aktīvajiem novadniekiem, kuri iesniedza savus pieteikumus! Tomēr pēc pieteikuma izvērtēšanas ir vairākas teritorijas, kur vēl nav saņemts nepieciešamais pieteikumu skaits.

Uz šo brīdi pieteikušies:

• Abavas pagastā – 8 kandidāti;
  • Balgales pagastā – 9 kandidāti;
  • Kolkas pagastā – 11 kandidāti;
  • Ķūļciema pagastā – 5 kandidāti;
  • Laidzes pagastā – 7 kandidāti;
  • Lubes pagastā – 6 kandidāti;
  • Mērsraga pagastā – 21 kandidāts;
  • Rojas pagastā – 7 kandidāti;
  • Sabiles pilsētā – 11 kandidāti;
  • Talsu pilsētā – 13 kandidāti.

Vairākos pagastos un pilsētās ir pieteikušies mazāk dalībnieku, nekā nepieciešams:

• Ārlavas pagastā – 2 kandidāti;
  • Dundagas pagastā – 6  kandidāti;
  • Ģibuļu pagastā – 3 kandidāti;
  • Īves pagastā – 4 kandidāti;
  • Laucienes pagastā – 3 kandidāti;
  • Lībagu pagastā – 4 kandidāti;
  • Stendes pilsētā – 5 kandidāti;
  • Strazdes pagastā – 1 kandidāts;
  • Valdemārpils pilsētā – 4 kandidāti;
  • Valdgales pagastā – 2 kandidāti;
  • Vandzenes pagastā – 4 kandidāti;
  • Virbu pagastā – 1 kandidāts.

Ievēlējamo skaitu nosaka atbilstoši attiecīgā teritorijā reģistrētam iedzīvotāju skaitam.

• līdz 1000 iedzīvotāju – 5 padomes locekļi;
  • no 1001 līdz 2000 iedzīvotāju – 7 padomes locekļi;
  • vairāk nekā 2001 iedzīvotāju – 9 padomes locekļi.

Talsu novada pašvaldība pagarina pieteikšanos iedzīvotāju padomēm līdz 12. septembrim (ieskaitot) tajās teritorijās, kur vēl nav pietiekams pieteikumu skaits. Uzdrīksties un piesakies dalībai iedzīvotāju padomēs! Veicināsim novada attīstību kopā!

Pieteikumu iesniegšana norisināsies gan klātienē pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kareivju ielā 7, Talsos un pilsētu un pagastu pārvaldēs, gan elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi padomes@talsi.lv parakstītu ar drošu elektronisko parakstu (sūtot adresēt – „Iedzīvotāju padomes kandidāta pieteikums”).

Iedzīvotāju padomju nolikums pieejams šeit.

Rodas jautājumi? Sazinies ar iedzīvotāju padomju konsultanti – Žaneti Grīnbergu (+37125606455; padomes@talsi.lv).