Novadā

SIA „Talsu Ūdens” 29. augustā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegusi ūdenssaimniecības pakalpojumu pašnoteiktais tarifu projektuJaunais ūdenssaimniecības tarifs paredz izmaksu samazinājumu par 3% (no 1,69 EUR uz 1,64 EUR bez PVN), bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs samazināsies par 4% (no 3,35 EUR uz 3,20 EUR bez PVN).

Noteiktais tarifs stāsies spēkā  01.10.2024. Tarifi tiks piemēroti: Talsu novada Talsu, Sabiles, Stendes un Valdemārpils pilsētā, Abavas, Ārlavas, Balgales, Īves, Ķūļciema, Laidzes, Laucienes, Lībagu, Lubes, Strazdes, Valdgales un Virbu pagastā, kā arī Ģibuļu pagasta Pastendes un Spāres ciemā.

Ūdenssaimniecības tarifs ir aprēķināts saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2022. gada lēmumu Nr. 1/2 „Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”, un pamatojumu jaunajam tarifam. Izmaksu samazināšanās saistīta ar izmaiņām elektroenerģijas piegādes līgumā.

Noteiktais tarifs stāsies spēkā, ja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija nebūs pieņēmusi un publicējusi oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis lēmumu par noteiktā tarifa spēkā stāšanās atsaukšanu.

Iepazīties ar sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu un noteiktā tarifa pamatojumā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus saistībā ar norādītajām tarifa izmaiņām par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto ūdenssaimniecības pakalpojumu  tarifu lietotājs var  SIA TALSU ŪDENS”, Raiņa ielā 17, Talsos, Talsu novadā, LV-3201, darba dienās no 9.00 līdz 17.00, iepriekš sazinoties ar sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja kontaktpersonu Ingu Ralli, tālr. +371 25451361, elektroniskā pasta adrese: info@talsuudens.lv.

Priekšlikumus un ieteikumus par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt  SIA TALSU ŪDENS”, Raiņa ielā 17, Talsos, Talsu novadā, LV-3201, elektroniskā pasta adrese: info@talsuudens.lv, kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, elektroniskā pasta adrese: sprk@sprk.gov.lv septiņu dienu laikā no paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis” 29. augustā