Novadā Roja

31. jūlija Talsu novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē tika skatīts darba kārtības jautājums par Rojas apvienības pārvaldes vadītājas iecelšanu amatā. Līdzšinējas Rojas pagasta pārvaldes vadītājas Santas Krūmiņas kandidatūra šim darbam, astoņiem deputātiem balsojot „pret”, trim atturoties un vienam nepiedaloties balsojumā, tika noraidīta.

Īsi pirms 25. jūlija Talsu novada pašvaldības domes sēdes sākuma savas kandidatūras Laucienes apvienības pārvaldes un Rojas apvienības pārvaldes vadītāju amatiem attiecīgi atsauca Juris Upmalis un Egils Alsbergs.

31. jūlija domes ārkārtas sēdes noslēgumā tika informēts par jaunu atklātu amata konkursu izsludināšanu uz Rojas apvienības un Laucienes apvienības pārvalžu vadītāju amatiem.