Mērsrags Sports

16. septembrī laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņas spiningošanā 2023 trešajam – noslēguma posmam.

Pavisam dalību trešajam posmam pieteica 29 laivu ekipāžas. Visas vadošās ekipāžas bija ieradušās, un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās būt gana spraiga. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā – citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Trešā posma uzvarētāji – Artis Akmanis, Māris Ošķis. Otrajā vietā Rainers Toperkovs un Oskars Osis. Trešajā vietā Martiņš Pluģis un Artūrs Rozenbergs.

Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2023. gada Mērsraga kausa ieguvēji ar 4 punktiem ir Artis Akmanis un Māris Ošķis, otrajā vietā ar 12 punktiem Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas, trešie ar 14 punktiem Edgars Stiķis, Dainis Arbidāns un Nauris Pūliņš, ceturtajā vietā ar 14 punktiem Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, piektie ar  17 punktiem divi Kaspari – Zelderis un Brunsliepa, bet sestajā vietā ar 28 punktiem Inguss Šaudens un Mārtiņš Freibergs.

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs saka lielu paldies sacensību atbalstītājiem – Gards, Mērsraga pagasta pārvaldei, Talsu novada pašvaldībai, kā arī visiem, kas bija iesaistīti sacensību sarīkošanā un atbalstīja mūs!

3. posma uzvarētāji spiningošanā
3. posma uzvarētāji