Lauciene Sports
5. posma uzvarētāji

23. februārī Laucienes sporta centrā norisinājās „Laucienes Kausa 2023/2024” volejbolā 5. posms skolēniem-jauniešiem 4x4. Sacensībās dalību pieteica sešas komandas, starp tām arī Talsu novada sporta skolas mazās volejbolistes, kuras labi pacīnījās pret saviem lielajiem pretiniekiem un pat guva emocijām bagātu pirmo uzvaru. Visa vakara garumā daudzas aizraujošas un interesantas spēles, kur jaunieši varēja gūt spēļu pieredzi un protams atrādīties, ko katrs spēj.

Paldies visiem dalībniekiem un vecākiem!

5. posmā iegūtās vietas:

• 1. vieta komandai „Iesācēji” – Rainers Blumbergs, Mareks Zumbergs, Eduards Neifelds un Erlends Treize.
  • 2. vieta komandai „Nu Kas Tas” – Rainers Lācis, Ričards Dambergs, Roberts Ludeviks un Niks Dišlers.
  • 3. vieta komandai „Talsu brandža” – Valts Verners, Guntis Freibergs, Dāvids Pantelējevs, Edvards Ķisels.
  • 4. vieta komandai „Turbo upen” – Evelina Freiberga, Vanesa Goba, Pēteris Stepānovs, Klāvs Kiseļevskis.
  • 5.–6. vietā komanda „Fāters a dēliem” – Roberts Vegners, Jānis Ieviņš, Aleksis Birzlejs un Kārlis Bakanovskis.
  • 5.–6. vietā komanda „Talsu bumba” – Signe Podkalne, Luīze Čiekure, Džesika Fībiga, Elīza Balode, Heidija Fībiga.

Apakšējo piespēļu konkursā uzvarēja Vanesa Goba un Rainers Blumbergs.

Pasākumu atbalsta Talsu novada pašvaldība un Laucienes pagasta pārvalde. Noslēdzošais posms norisināsies 22. martā, kad tiks arī sadalīti kopvērtējuma 1.–6. vietu uzvarētāju kausi gan meiteņu, gan puišu konkurencē.

Tiekamies!